Amerikan Servis

Restoranlar içerisinde neredeyse günlük olarak yüzlerce defa kullanılan yemek servis ürünleri arasında Amerikan servis yer alır. Genellikle temiz bir kullanım gerçekleştirmek için seçilen bu ürünler aynı zamanda işletmenin tanıtımına da direkt olarak hedef kitleye yönelik bir katkı sağlamaktadır. Bu kapsamda da İzmir içerisinde neredeyse tüm restoran ve kafeterya işletmeleri bu ürünleri kullanmayı seçmektedir.

Amerikan servis 1. kalite kağıt ile üretilen bir malzeme olmak ile birlikte 30×40 santimetre ya da 35×50 santimetre gibi belirli standart boyutlar ile üretilir. Lokantalar ve restoranlar gibi işletmeler kurumsal bir yapı sağlayabilmek için müşterilerine sunumlarını Amerikan servis üzerine yapmayı tercih etmektedir.

İzmir genelinde gıda işletmelerine bakıldığında bu ürünlerde özellikle tasarıma özen gösterildiği görülebilir. Bugün İzmir ilinde hizmet veren pizza restoranları, hamburger restoranları veya dönerciler gibi işletmeler logo, iletişim bilgisi ve ayrıca güzel bir yemek görseli gibi grafik detaylar kullanarak servis üretimi talep etmektedir. Bu konuda firmamız Amerikan servis üretimlerinde istenilen tüm detayları ile hem grafik tasarım hem de baskı işlemlerini sağlamaktadır.

Hemen Sipariş Ver

    Whatsapp
    Tuna
    Tuna
    Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?