Araç Giydirme

Çok standart bir hizmet olarak bilinse de araç giydirme aslında belirli hassasiyetler gösterilmesi gereken ince bir uygulamadır. Çünkü araç üzerinde kullanımı tercih edilen malzemenin dayanıklı, kaliteli ve ideal bir yapıya sahip olması önemlidir. Özellikle İzmir içerisinde kullanılacak bir araçta bu uygulama yapıldığında aracın hem trafikte hem de park halinde dikkat çekmesi ve estetik bir görüntüye sahip olması gerekecektir.

Hem reklam hem de sadece firma tanıtım görselleri açısından kullanılabilecek araç giydirme yine dijital baskı hizmetleri sayesinde kaplama folyoları ile sağlanmaktadır. Bir minibüs, bir kamyon veya otobüs gibi büyük bir araç üzerinde dahi uygulanması mümkün olmakla birlikte İzmir ilinde bu hizmeti talep eden onlarca farklı işletme yer almaktadır.

Art Ozalit olarak araç giydirme hizmetleri konusunda öncelikle aracın görsellerini elde edip, sonrasında istenilen görselleri bu araç görselleri üzerinde uygulayacak şekilde bilgisayar tasarım çalışmaları yapıyoruz. Sonrasında kaplanacak folyo malzemesinin kullanılması ile birlikte araç yapısına uygun bir şekilde araç giydirme folyo üretimi yapıp aracın üzerinde kaplama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bu sayede İzmir standartlarında en kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetlerden birini sizlere sunuyoruz.

Hemen Sipariş Ver

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Tuna
  Tuna
  Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?