Backdrop – Sahne Arkası

Sahne arkası denildiğinde aslında gösteri sanatları, konserler, tiyatrolar ve sahne şovları için kullanılacak dekoratif paneller akla gelse de backdrop farklı noktalarda da kullanılan bir yapıya sahiptir. Firmalar tarafından gerçekleştirilecek lansman ve tanıtım etkinlikleri için bir panel oluşturmak ve arka plan sağlamak gibi birçok noktada backdrop uygulaması tercih edilmektedir. Bu kapsamda da genellikle fuar gibi organizasyonlar için İzmir ilinde firmamız tarafından sahne arkası tabela hizmetleri sağlanmaktadır.

Ayakta sağlam şekilde durabilecek bir kaide üzerinde dikme yöntemi ile dijital baskı sayesinde elde edilmiş bir branda kullanımı ile backdrop sistemleri üretilmektedir. Tek parça vinil kullanılmış olduğu için görüntü üzerinde hiçbir bozulma yaşanmadan iyi bir germe ile gerçekten çok nitelikli bir sonuç elde edilmesi mümkündür.

İzmir ilinde örnek olarak araç tanıtımı gerçekleştirilirken, arka planda backdrop uygulaması talep etmektedir. Alışveriş merkezlerinde etkinlik günleri için sahne arkası veya kurumlarda açılış günleri için bu tarz bir alan elde etmek için İzmir ilinde birçok önemli işletme tarafından uygun fiyatlar ile firmamız üzerinden hizmet alınmaktadır.

Hemen Sipariş Ver

    Whatsapp
    Tuna
    Tuna
    Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?