Banko Arkası Tabela

Birçok işletmenin giriş bölümünde danışma veya yönlendirme amacıyla çalışan personellerin kullandığı çalışma bankoları bulunur. Banko bölümlerinin arka kısmında yer alan duvarda da dekoratif bir şekilde giydirme yapılması veya bir tabela kullanımı işletme prestiji açısından da fayda sağlar. Bu kapsamda kullanılacak ürün banko arkası tabela olmak ile birlikte bu tabela birçok farklı malzeme ile hazırlanabilir.

Banko arkası tabela genellikle kutu harf malzemeler ile uygulanırken, aslında ince bir tabakayla estetik bir sonuç elde edilmesi daha önemlidir. Bu kapsamda banko arkası tabela için genellikle soft bir aydınlatma ve ince bir işçilik için de pirinç gibi malzemeler kullanılır. Bu sayede bahsedilen tabela çeşidi İzmir ilinde prestij açısından birçok farklı işletmede katkı sağlayacak şekilde kullanılabilir.

İzmir ilinde firmamız tarafından sunulan bu ürünlere bakıldığında; logo kesim, zeminli, arkadan ışıklı veya kabartma harfler gibi çeşitler ile hizmet verilmektedir. Bu kapsamda banko arkası tabela seçilen çeşitler ile uygulama alanının boyutlarına göre en estetik şekilde üretilir. Eğer İzmir ilinde yer alan kurumsal firmanız için bu tarz bir tabela uygulaması isterseniz, sadece Art Ozalite ulaşmanız yeterli olacaktır.

Hemen Sipariş Ver

    Whatsapp
    Tuna
    Tuna
    Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?