Normal koşullarda branda, perde veya folyo gibi bir malzeme üzerinde baskı yapıldıktan sonra bu malzeme elde edilen ölçülerle olduğu gibi kullanılabilir. Ancak üzerinde bir animasyon karakteri veya kampanya görseli kullanıldığında, bu görselin kenarlarında kalan boşluklardan kurtulmak için baskes teknolojisi kullanılır. Bu teknoloji İzmir ilinde firmamız tarafından sunulurken, genellikle grafik tasarım görselleri bu baskı teknolojisi ile sonuca ulaşır.

Baskes işleminin gerçekleştirilmesi için kullanılan dijital baskı makinesinin aynı cihaz içerisinde optik okuyucu sayesinde folyo kesim işlemi yapması da gerekir. Örneğin, markanız için logo görselini bir folyo üzerinde istediğinizde baskes işlemi yapılarak, önce baskı sonrasında kenarlarından kesim yapılmasıyla logo folyo halinde size teslim edilebilir. Uygulama günümüzde İzmir dahilinde birçok işletmenin vitrin camlarında, araçlarında veya iç mekanlarında görülebilir.

İzmir genelinde firmamızın sunduğu bu uygulamayı işletmeleri veya evleri için isteyen birçok müşterimiz yer almaktadır. Örnek olarak İzmir genelinde kent içerisinde dolaşan birçok farklı araçta bu teknoloji ile üretilmiş logo ve kampanya görsellerinin araç üzerinde yapıştırılmış olduğunu veya vitrinlerde kullanılmış olduğunu görmeniz mümkündür.

HEMEN TEKLİF ALIN

    Whatsapp
    Tuna
    Tuna
    Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?