Baskılı Cam Filmi

Eski dönemlerde İzmir ilinde cam üzerinde reklam ve tanıtım uygulamaları gerçekleştirmek için zor ve zahmetli kaplamalar yapılırdı. Fakat günümüzde baskılı cam filmi cam üzerinde yapılacak uygulama için çok büyük bir kolaylık oluşturmaktadır. Estetik bir görüntüye sahip olması ile birlikte İzmir ilinde birçok farklı alanda kullanılan bu uygulama, Art Ozalit üzerinden temin edilmektedir. 

Mağaza vitrinleri, ofis camları veya camekanlar gibi birçok farklı noktada kullanılabilen baskılı cam filmi istenilen değişik görsellerin dijital ortamda cam filmi üzerinde uygulanması ile elde edilir. Pratik bir üretim ve uygulama mantığı yer alırken, öncelikle kullanım yüzeyinin ölçüleri alınır ve ardından baskı teknolojisi kullanılarak üretim sağlanır. Sonrasında bol su ile ıslatılarak istenilen düzeyde kolaylıkla yapıştırma elde edilebilir. 

İzmir genelinde ev, iş yeri, açık alan, bina veya araç gibi birçok noktada baskılı cam filmi talep eden birçok kişi yer almaktadır. Reklam amaçlı kullanım mantığı da bulunan bu ürün, aslında genel bir ürün çeşidi olmakla birlikte İzmir genelinde folyo kesim, çizilmez cam filmi, kumlama gibi farklı çeşitler ile güneşten ve hava koşullarından korunarak, uygulama yapılması için avantaj oluşturmaktadır.

HEMEN TEKLİF ALIN

    Whatsapp
    Tuna
    Tuna
    Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?