Billboard Baskı

Kent mobilyaları arasında yer alan billboard, bugün Türkiye’nin her şehrinde olduğu gibi İzmir şehrinde de kullanılan en etkin açık hava reklamları arasında görülmektedir. Billboard üzerinde de firmaların tanıtım ve reklam çalışmalarının gerçekleştirilmesi için öncelikle bir grafik tasarım ardından billboard baskı yapılması gerekecektir.

Firmamız tarafından billboard baskı gerçekleştirme konusunda kentin en etkili işletmelerinden biri olarak istenilen farklı boyutlarda tasarımlar ve baskı hizmetleri vermektedir. Yani klasik 350×200 santimetre billboard ürünlerinden 10 parçalı billboard ürünlerine kadar birçok farklı noktada billboard baskı hizmeti talep edilebilir. Bu kapsamda İzmir ilinde tanıtımı yapılacak noktaya göre tasarım ve baskı hizmetleri talep edilmesi gerekir.

İzmir genelinde farklı firmalar tarafından billboard uygulamaları için yetkili hizmetler verilirken, bu uygulamalarda baskı konusunda da firmamız üzerinden hizmet alınması mümkün olmaktadır. Firmamızın sağladığı tasarımlar ve baskı işlemleri sayesinde İzmir kentinde kule board veya billboard gibi noktalarda ya da farklı kent mobilyalarında yayınlanacak görsel uygulamalar çok uygun fiyat ile hızlı bir şekilde elde edilebilir.

HEMEN TEKLİF ALIN

    Whatsapp
    Tuna
    Tuna
    Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?