fbpx

Fotokopi

Fotokopi

Var olan belirli bir belgenin çoğaltılması, daha fazla kişi için kullanılabilir hale getirilmesi veya dağıtılması için fotokopi en önemli hizmetlerden birisidir. Bu hizmetin gerçekleştirilmesi için de özellikle dijital kalite ile hızlı çözüm oluşturacak işletmelere ihtiyaç duyulur. Bu konuda firmamız İzmir ilinde aradığınız en hızlı çözüm ile sizlere baskı kalitesinde çoğaltma işlemleri sağlamaktadır. 

Fotokopi hizmetlerimiz sayesinde yasal çerçevede bulunmak üzere yani korsan yayın olmamak üzere ders notları, işletme notları, evraklar ve bilgilendirme materyalleri istenilen sayıda çoğaltılabilir. Bu hizmet firmamız tarafından İzmir genelinde işletme ve şahıslar için sunulmaktadır. 

İzmir genelinde sunduğu hizmet çerçevesinde fiyat belirlemeleri renkli veya renksiz olarak uygulanan çekimlere bağlı şekilde ortaya çıkmaktadır. Ayrıca fotokopi için istenen adet kapsamında da rakamlar belirlenmektedir. Firmamız, İzmir genelinde bu işlemi A4 boyutu standart olmak üzere farklı kağıt boyutlarında da sağlayabilir. Bu kapsamda fotokopi işlemlerinde öncelikle içeriklerin kaç sayfa olduğunu, renkli/renksiz çekim yapılması gerektiğini ve kağıt boyutların ne olduğunu belirleyerek uygun fiyatlı ve hizmet talep edebilirsiniz.

Hemen Sipariş Ver