Fonksiyonel bir yapısı bulunduğundan dolayı birçok farklı alanda tercih edilen branda baskı bilhassa reklam sektörünün avantajlı ürünlerinden biri olarak da kabul edilmektedir. Art Ozalit firması olarak İzmir ilinde de birçok farklı noktada bu baskı işlemini göze hitap eden çalışmalar için tercih ediyoruz. Bu kapsamda reklam, bina giydirme, tabela veya pankart çalışmaları gibi birçok alanda kullanılabiliyor. 

Branda baskı özellikle gergin yapısı ile birlikte kullanıldığı alanda çok daha net ve güçlü bir görsellik elde etmek için avantaj oluşturuyor. Örneğin, İzmir içerisinde inşaat veya tadilat çalışmalarının yapıldığı noktaların dış bölgesini kapatmak için bu baskılı ürünlerin kullanıldığını görebilirsiniz. Yol kenarlarında, işletmelerin dış bölgelerinde, birleştirilmiş billboardlar gibi birçok farklı noktada branda baskı uygulamaları görülmektedir. 

İzmir genelinde bu materyalin en çok seçilmesindeki nedenlerden birisi de uygun fiyatlı olarak büyük boyutlarda kullanılabilmesidir. Çünkü branda dijital baskı yöntemleri sayesinde asılacağı yerin boyutlarına göre çok rahat bir şekilde kullanılabilir. Üstelik branda baskı renkler ve görseller açısından da çok gerçekçi, canlı ve kaliteli bir görünüş ortaya çıkarmaktadır.

HEMEN TEKLİF ALIN

    Whatsapp
    Tuna
    Tuna
    Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?