Broşür

Kampanya ve indirimleri tanıtmaktan ziyade genellikle işletme tarafından sunulan ürünleri veya hizmetleri net bir şekilde fiyatları ile birlikte tanıtmak açısından broşür çok sık kullanılan bir tanıtım materyalidir. Hedef kitleyi bilgilendirme açısından çok sık tercih edilen bu ürünler, hızlı bir etkileşim sağladığı için İzmir gibi büyükşehirlerde çok sık kullanılmaktadır. Bu bağlamda da broşür onlarca farklı işletme tarafından tercih edilen bir tanıtım ürünüdür. 

İzmir genelinde bu ürünler firmaların belirledikleri profesyonel fotoğraflar ile grafik tasarım hazırlanması sayesinde farklı detaylar içeren ürünlerdir. Örneğin, yeni açılan bir restaurant menüsünde bulunan yemekleri, fiyatları ve özelliklerini bir broşür içerisinde müşteriye direkt olarak anlatmayı tercih edebilir. 1. hamur kağıt ile basılan bu ürünlerde boyutlar isteğe bağlı olarak değişim gösterebilir. 

Broşür sayesinde özellikle yakın çevreye hızlı bir ulaşım sağlanırken, işletme hizmetleri ve ürünler en hızlı şekilde tanıtılır. Bu kapsamda İzmir kentinde de bilhassa lokal tanıtımlar sağlamak için birçok farklı ilçe ve semt işletmesi Art Ozalit üzerinden bu hizmeti talep etmektedir. Firmamız, İzmir genelinde verilecek bu hizmette hem grafik tasarımını hem baskı işlerini çok hızlı ve uygun fiyatlı bir şekilde sunmaktadır.

Hemen Sipariş Ver

    Whatsapp
    Tuna
    Tuna
    Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?