Cast Folyo Baskı

Bu baskı türü, tek bir çeşide sahip olmamak ile birlikte aslında düz yüzeylerde, köşeli/kıvrımlı yüzeylerde ya da az kıvrımlı yani düze yakın yüzeylerde kullanım türüne göre değişen cast folyo baskı çeşitleri ile kullanılmaktadır. Örneğin, hava kanallı uygulamalar geniş yüzeylerde daha rahat tercih edilirken, yarı cast folyo baskı ise daha fazla kıvrımlı yüzeylerde tercih edilir. Bu uygulama İzmir genelinde genellikle araç giydirme için firmamızın en çok sunduğu hizmetlerden birisidir. 

Isı etkileşimi çok düşük olan ve germe tekniği ile uygulanan cast folyo baskı formal bozukluğa uğramadan, yaz veya kış döneminde rahatlıkla dış mekanda kullanılabilir. Bu nedenle İzmir genelinde vitrin kaplama, tabela, dış mekan dekorasyonu, ofis dekorasyonu veya kampanya tanıtım görselleri gibi birçok reklam alanında kullanıldığı görülmektedir. 

İzmir ilinde Art Ozalit olarak verdiğimiz bu hizmet, talebinize bağlı bir şekilde belirlenen boyutlar ve görseller ile hazırlandıktan sonra en ekonomik rakamlar ile sunulmaktadır. Bu bağlamda cast folyo baskı talepleriniz açısından belirtilen noktaları net bir şekilde firmamıza ileterek hızlı ve ekonomik bir çözüm elde edebilirsiniz.

Hemen Sipariş Ver

    Whatsapp
    Tuna
    Tuna
    Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?