Çatı Tabelası

Bazı işletmeler tamamen kendilerine ait binalarda ve yapılarda faaliyetlerini sürdürürken, tabela uygulamalarında da çok daha büyük boyutlu çatı tabelası gibi sistemler talep etmektedir. Örneğin, kendine ait bir bina içerisinde hizmet veren hastane, süpermarket veya yapı market gibi işletmeler çatı tabelası ile daha fazla dikkat çeken bir hale gelebilir. Firmamız sayesinde bu tabelalar, İzmir kentinde birçok kurum için sunulmuş bir hizmettir. 

Çatı tabelası yapının üst kısmında bir iskelet ve ışıklandırma sistemi ile birlikte genellikle kutu harf veya farklı tasarımlar ile sunulmaktadır. Çoğu zaman kutu harf uygulaması şeklinde yapılsa da bazen oyma tabela örnekleri de yer almaktadır. Önemli olan nokta İzmir ilinde yer aldığınız sektörün sahip olduğu rekabeti göz önünde bulundurarak, en etkili reklam boyutlarını ve aracını tercih etmenizdir. 

Açık hava reklamcılığı konusunda en önemli örneklerden biri olan çatı tabelası boyut açısından da çok geniş bir yapıya sahiptir. Bu tabela sistemi İzmir ilindeki işletmelerin sahip olduğu binanın boyutlarına ve sahip oldukları bütçeye göre farklı boyut ve özellikler ile ışıklı ya da ışıksız şekilde uygulanabilir.

Hemen Sipariş Ver

    Whatsapp
    Tuna
    Tuna
    Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?