fbpx

Cepli Dosya

Cepli Dosya

Kurumsal firmaların vazgeçilmez gündelik kullanım eşyalarından biri olan cepli dosya hem belirli noktalarda tanıtım gerçekleştirmek hem de işyeri içerisinde kullanım sağlamak için talep edilen bir matbaa ürünüdür. Firmamız, İzmir genelinde neredeyse yüzlerce farklı firma için bu ürünleri belirli ölçüler ve farklı renkler ile tasarlanmaktadır. Genellikle cepli dosya kurumsal teklifler sunulması, tanıtım ürünlerinin sunulması ve misafirlere dosya sunulması gibi alanlarda kullanılır. 

Cepli dosya karton materyal ile üretilir ve üzerinde renkli bir baskı ile birlikte iç kısmında dosya ve kağıt yerleştirecek bir cep bulunur. Bu ürün genellikle A4 boyutunda kağıtları rahatlıkla taşınması için yeterli boyutları oluştururken, standart bir yapıya sahiptir. Bugün İzmir genelinde her işletme için bu ürünler açısından tasarım ve basım hizmetleri firmamız tarafından sunulmaktadır. 

İzmir geneline bakıldığında, bu ürünlerde en önemli hizmet ayrıntılarından birisi, kullanılan malzeme kalitesidir. Firmamız malzeme kalitesi konusunda da en doğru seçimleri yaparak, bütçeniz için en uygun rakamlar ile istediğiniz adet üzerinden cepli dosya basımı sağlayabilmektedir.

Hemen Sipariş Ver