fbpx

Ciltleme

Ciltleme

Bilgisayar üzerinde hazırlanmış yazılı dosyaların, görsel materyallerin veya sunumların çıktı haline getirilmesi sonrasında düzenli bir sunum gerçekleştirmek açısından ciltleme önemli bir işlemdir. Örnek olarak üniversite öğrencileri tarafından hazırlanan tez ve sunum çalışmalarının eğitim kurumuna sunulması için mutlaka ciltleme yapılmış olması gereklidir. Bu konuda firmamız İzmir genelinde hem kurumsal hem bireysel müşterilerimiz için bu hizmeti profesyonel makineler ve cihazlar ile sağlamaktadır. 

Ciltleme gerçekleştirilmesi için öncelikle yapılacak cildin çeşidi göz önüne alınır. Amerikan cilt, spiral cilt, ip dikiş, sıvama kapak, sert kapak, perforajlı kaplama, laminasyon kaplama veya mat selefon gibi birçok farklı cilt çeşidi ile hizmet verilmektedir. Ayrıca çıktı sayfasına göre de cilt çeşidi daha net bir şekilde belirlenebilir. 

Eğer İzmir ilinde elinizdeki çıktılar için cilt yaptırmayı düşünüyorsanız, helezon spiral veya normal spiral gibi bir yöntem sayesinde defter veya kitap tarzında bir cilt elde edebilirsiniz. Ayrıca genellikle üniversite öğrencileri İzmir ilinde bu hizmeti alırken, Amerikan cilt yöntemini daha fazla tercih etmektedir. Çünkü bu sayede yapılan ciltleme özellikle fakülteler tarafından daha rahat kabul görmektedir. 

Hemen Sipariş Ver