fbpx

Dekota Baskı Sıvama

Dekota Baskı Sıvama

Günümüzde alışveriş merkezleri gibi noktaların birçok bölgesinde dekota baskı sıvama örnekleri estetik ve dekoratif olarak kullanılan materyaller arasında yer almaktadır. Aslında İzmir ilinde bu uygulama sadece alışveriş merkezleri değil mağazalar, konutlar, ofisler veya stant gibi noktalarda da yer almaktadır. Kullanılan malzeme kaliteli bir görsellik ortaya çıkardığı için Art Ozalit tarafından da bu hizmet çok sık verilmektedir. 

Dekota baskı sıvama materyal üzerinde yapılan baskının sıvama görsel haline getirilmesi ile sağlanır ve estetik bir sonuç ortaya çıkarır. Yüksek görüntü çözünürlüğü sağlayan bu uygulamada ortaya çıkan ürün ahşap tarzı kaliteli bir yapıya sahiptir. Bugün İzmir ilinde mağazaların iç kısımlarında, mobilya sektöründe veya tavan kaplama gibi birçok noktada bu uygulama tercih edilmektedir. 

İzmir genelinde uygulama firmamız tarafından birçok işletmede uygulanmaktadır. Görüntüsü ağır ama kullanımı hafif ve kaliteli olan dekota baskı sıvama açık hava reklamcılığı ve inşaat gibi alanlarda da kullanılabilir. Uzman bir ekip üzerinden İzmir kapsamında en kaliteli ve en ekonomik hizmetler almak açısından da firmamızdan hizmet talep edilebilir.

Hemen Sipariş Ver