Dekota Kutu Harf Tabela

Kolaylıkla işlenebilen, hafif ama dayanıklı bir yapıya sahip olan dekota, bugün sadece baskı işlemleri için değil dekota tabela gibi işlemler açısından da kullanılmaktadır. Genellikle iç mekan tabelalarında ve dekoratif tabelalarda daha fazla görülen bu kutu harf tabela örneği, İzmir kentinde birçok işletme tarafından iç dekorasyon açısından talep edilmektedir. 

Art Ozalit olarak dekota tabela uygulamalarını gerçekleştirirken, bilgisayar destekli tasarım sağladıktan sonra bu tasarıma bağlı şekilde kutu harf kesimleri ve ardından uygulama sağlıyoruz. Kolay işlenebilir bu malzeme, milimetrik kesimler sayesinde elde edilen dekota tabela sayesinde de birleştiği noktada çok estetik bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Bu nedenle dekota tabela özellikle mobilya mağazaları, galeriler veya mağazaların iç kısımlarında çok sık kullanılmaktadır. 

Bugün firmamız üzerinden İzmir genelinde bu tabela türünü tercih eden birçok işletme yer almaktadır. Aslında İzmir işletmeleri tarafından bu malzeme sadece kutu harf tarzında değil farklı görsel kesimlerde de tabela olarak kullanılabilir. Örneğin, İzmir ilinde birçok kafeterya ve restoran kutu harf ile oluşturulan görseller için dekota ürünler talep etmektedir.

Hemen Sipariş Ver

    Whatsapp
    Tuna
    Tuna
    Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?