fbpx

Delikli Vinil Baskı

Delikli Vinil Baskı

Vinil adı verilen malzeme, bir diğer bilinen ismi ile branda şeklinde de kullanılırken bu kullanımda delikli vinil baskı gibi bir yöntem de yer almaktadır. Açık hava uygulaması olması ile birlikte İzmir ilinde birçok farklı noktada dış cephelerde ve farklı paneller üzerinde kullanımı görülmektedir. Örnek olarak spor sahalarının veya çocuk parkı alanlarının çevresinde bu uygulama sayesinde hem görsellik hem de bölgenin düzenli bir şekilde kapanması gibi bir avantaj sağlamaktadır. 

Açık alanlarda dekorasyon, tabela giydirme, billboard oluşturma gibi birçok farklı amaç ile kullanılan delikli vinil baskı görsellik açısından da çok zengin bir yapıya sahiptir. Çünkü İzmir genelinde dijital baskı hizmetleri ile delikli vinil üretimi firmamız tarafından sunulmaktadır. Uygulama, İzmir genelinde birçok farklı işletme tarafından cam yüzeyler üzerinde kullanmak için de talep edilmektedir. 

Esnek, hava koşullarına karşı dayanıklı ve çok sağlam bir kullanım yapısı oluşturduğu için delikli vinil baskı uzun süreli kullanım avantajı oluşturmaktadır. Sürekli bir şekilde kullanılacak dış tanıtım görselleri veya marka reklamları gibi konularda İzmir genelinde birçok firma, marka ve işletme tarafından bu uygulama seçilmektedir.

Hemen Sipariş Ver