Dijital Baskı

Gelişen teknoloji ve hayatımızın daha çok reklamlar üzerine kurulu bir hale gelmesinde dijital baskı çok önemli bir yere sahip olmaya başladı. Özellik ile reklamlar sırasında herkesin rahat bir şekilde kendileri için en uygun işlemleri tercih edebilmesi için kurulduğumuz ilk günden bu yana kadar en özel hizmetleri sunmak için yer almaya başladık. Biri birinden farklı hizmetler ile yer alırken bu sektörde oluşan rekabet karşısında her zaman en kaliteli hizmetler ile yer almaya özen gösterdik.

Firma olarak her zaman en kaliteli malzemeler ile hizmetlerimizi sunarken bir yandan da en iyi işçilik ile her şeyi yerine getiren bir yapımız olmasından dolayı en sorunsuz hizmetler için devam ediyoruz. Kimler bizden ne gibi hizmetlerden yardım almak isterse dilediği an iletişime geçmesi yeterli olacaktır. Bizim için her zaman müşteri memnuniyeti ön planda yer almasından ötürü sorunsuz hizmetler için devam ediyoruz. Her kim bizim ile iletişime geçerse zaten ne kadar kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlar ile anlık olarak alabileceklerini görecektir. Hizmetlerimize başladığımız ilk günden bu yana kadar her zaman müşterilerimizin ilk sırada yer almasından dolayı onların isteklerine paralel bir şekilde gerekli tüm hizmetleri sunmayı tercih ettik.

Dijital baskı alanında ne gibi hizmet varsa sitemizden dilediğiniz an bilgi alarak kendiniz için hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Tek bir alan hitap ederek sınırlı kalmak yerine her zaman müşterilerimiz için en iyi diyalogları kurabilmek için onlara en özel hizmetler ile yer almayı tercih ettik. Bu sayede yapılan her işlem sorunsuz sunulmuştur.

Dijital baskı ile sunduğumuz hizmetler

Dijital baskı ile sunduğumuz hizmetler incelenecek olduğu zaman herkesin hizmetlerine özel olan seçenekler ile yer alıyoruz. Bu hizmetler incelenecek olduğu anlarda;

 1. Zemin folyo baskı: Cam vitrinlerden duvarlara ya da dış cephe kaplamalı gibi alanlarda noktalar ile yapışkan özelliklerinden yardım alarak kullandığımız renkli ve dayanıklı tanıtım aracı olarak nitelendirebiliriz.
 2. Vinil baskı: PVC kaynaklı olan malzemeleri tercih ederek yaptığımız işlemler günümüzde en çok tercih edilen tanıtım malzemeleridir.
 3. UV baskı: İşletmelerde oldukça avantajlı olan işlem daha çok camlardaki baskı işlemlerinde tercih edilir.
 4. Stor perde baskı: Tek renk olan stor perdelerinden sıkılanlar için evlerden firmalara kadar birçok alandaki stor perdelere özel ürünler ile yapılan tasarımlardır.
 5. Etiket baskı: Daha pratik ve hızlı reklam yapmak için tercih edilir.
 6. Parapet baskı: Yapıların dış kenar duvarlarında olan uzantılar ya da bariyer şeklinde olan parapet, noktalama ile yapılan baskılara denir.
 7. One way vision baskı: Reklam alanlarında oldukça tercih edilen delikli folyo baskı modelidir. Daha çok dış cephelerin kaplanması için tercih edilir.
 8. Ofis cam kumlama: Cam yüzeylere kapatıcı bir görüntü sunmak için kullanılan yöntemdir.
 9. İnstert ve broşür: Bir isim ile beraber halk arasında broşür olarak bilinen reklam alanlarında her firma tarafından tercih edilen en pratik yöntemdir.
 10. Mesh baskı: brandalar üzerinde resmedilmek, düz ya da folyo malzemeler ile delikli brandalar üzerinde tercih edilen işleme denir.
 11. İç mekan baskı: İşletmelerde organizasyonlara özel olarak ayrılan alanlar da dahil edilerek yaşam alanlarında olacak şekilde iç mekanlarda görsellik oluşturmak için tercih edilir.
 12. Kumlama cam filmi: daha fazla dekoratif alanlar oluşturmak için tercih edilirken bir nebze buzlama teknikleri olarak da isimlendirilebilir. En önemli özelliklerden bir tanesi de dış kısımdan bakıldığı zaman iç kısımların görülmüyor olmasıdır.
 13. Katalog : Firma tarafından müşteriler için özel olarak sunulan ürünleri belirli bir düzen ile beraber belirledikleri tarih aralıkları ile bir araya getirerek, bir liste halinde müşterilere sunma sırasında tercih edilir.
 14. Kanvas Tablo: Bir kumaş türü ile baskı yapılması en çok tercih edilen işlemlerden bir tanesidir. Pamuklu ve dokumalı kumaş üzerinde olan baskı yapılması ile beraber meydana gelen dış kısımlardaki çerçeveli ve çerçevesiz olan alanlarda tercih edilir.
 15. Kağıt paspas: Daha çok oto yıkama alanlarında en çok kullanılan matbaa ürünlerinden bir tanesi olmaktadır.
 16. Fuar standa baskı: Daha çok fuar organizasyonları ile firmaların halk ile müşterileri sırasında en hızlı adımlarda yoğunlaştığı noktalarda yer alması sırasında tercih edilir.

Firma kanadından bu ve buna benzer biri birinden farklı hizmetler birçok alan için özel olarak en uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. Bu sayede herkes kendisi için en uygun olan alanları oldukça rahat bir şekilde tercih edebilmektedir.

Tüm Dijital Baskı Hizmetlerimiz

Whatsapp
Tuna
Tuna
Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?