Dijital baskı, gelişen teknoloji ile daha verimli ve dikkat çekici reklamlar yapmak için çok önemli bir konumdadır. İç ve Dış mekân reklam ve tanıtım ürünleri için en sık tercih edilen ürünler sunmaktadır. Müşterilerinize ulaşmanızı kolaylaştıracak ve iletişiminizi güçlendirecek tanıtım ürünlerinden oluşmaktadır. Dijital baskı sayesinde işletmenizi görünür kılmak, yapmış olduğunuz işleri müşterilerinize gösterebilmek, yaptığınız kampanyalardan müşterilerinizin haberdar olmasını sağlamak amacıyla firmanız için epey önemli bir yere sahiptir.

Dijital baskının kalitesi oldukça önemlidir. Bu sebeple son teknoloji makine parkurumuz ve geniş üretim hacmimizle en kaliteli materyalleri kullanarak sizin için en uygun ve etkili çözümler sunuyoruz.

Dijital baskı alanında ihtiyacınız olan hizmetlere sitemizden dilediğiniz an ulaşabilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tek bir alana hitap ederek sınırlı kalmak yerine her zaman sizlerle en iyi şekilde iletişim kurabilmek, ihtiyaçlarınıza uygun çözüm üretebilmek için çalışıyoruz. En kaliteli ürünleri en ekonomik halde sunuyoruz.

Dijital Baskı ile Sunduğumuz Hizmetler

Folyo Baskı

Yapışkanlı özelliğiyle cam vitrinler, dış cephe reklamları, iç mekân reklamları için uzun ömürlü ve dikkat çekici bir yapıya sahiptir. En sık ihtiyaç duyulan ürünlerdendir.

Branda / Vinil (vinly) Baskı

Reklam- tanıtım, duyuru ve bilgilendirme amaçlı tercih edilen ürünlerdir. İhtiyacınız olan ebat ve tasarımla sizlere sunuyoruz.

One Way Vision

Delikli ve yapışkanlı bir yapıya sahiptir.İçeriden dışarısı görünürken Dışarıdan içerisinin görünmesini engelleyen özelliğe sahiptir. Dışarıdan görünen reklam alanı sayesinde kullanışlı bir üründür. Genellikle ofis ve dükkanlarda tercih edilmektedir.

Kumlama

Cam yüzeylere kapatıcı bir görüntü sunmak için kullanılan yöntemdir. Şık ve kullanışlıdır.

UV Baskı

Kalem, defter, anahtarlık, bardak, bardak altlığı, çakmak ve birçok sert yüzeyli materyallere baskı yapmak için kullanılır. Logonuzun basılacağı bu gibi ürünler ile firmanızın görünürlüğüm artar.

Tekstil (DTF) Baskı

T-shirt, Sweatshirt  ve diğer kumaşlara baskı yapmak için kullanılır. İster kişisel ürünleriniz için ister firmanızın kurumsal kimliği için ihtiyacınız olan tekstil ürünlerine baskı yapılarak kurumsal kimliğinizin önemli bir parçasını oluşturmaktadır.

Kanvas Tablo

İster kişisel dekorasyon amaçlı ihtiyaçlarınız ister firmanız için tercih edebilirsiniz. Kumaş üzerine uygulanan baskı ile gerilerek tablo haline gelmektedir. Şık bir görüntü oluşturmaktadır.

Fuar Standa Baskı

Daha çok fuar organizasyonlarında ihtiyaç duyulan roll-up, fasulye stand, x banner, örümcek stand ve display ürünlerle müşterilerinize hizmetlerinizi etkili bir biçimde sunabileceğiniz sistemlerden oluşmaktadır.

Stor Perde Baskı

Ofisinizin veya iş yerinizin kurumsallığını arttırmak amacıyla logonuzun basılı olduğu perdeleri tercih edebilirsiniz.

Parapet Baskı

Daha çok büyük metrajlı işler için ihtiyaç duyulan ürünlerdendir. Örneğin inşaat alanı etrafına yapılan reklamlarda, metron istasyonlarında kullanılan büyük reklamlar için ihtiyaç duyulur. Büyük metrajlı ve yüksek kaliteli makinelerimiz ile en kaliteli çözümleri sunmaktayız.

İhtiyacınız doğrultusunda bizimle iletişime geçerek size en uygun çözümleri üretmeye hazırız.

Tüm Dijital Baskı Hizmetlerimiz

HEMEN TEKLİF ALIN

   

  Whatsapp
  Tuna
  Tuna
  Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?