Dış Cephe Kaplama

Büyük bir yapının dış alanının kullanılabilir bir hale getirilmesi ve reklam/tanıtım açısından fayda elde edilmesi için dış cephe giydirme çok sık kullanılan bir sistemdir. Özellikle bir binanın tamamen bir işletme ve firmaya ait olması gibi durumlarda dış cephe giydirme binayı koruyabilmek, estetik bir görsellik sağlamak ve reklam yapmak için tercih edilmektedir. 

İzmir genelinde rekabet konusunda avantaj elde etmek isteyen birçok firma, bu uygulamayı Art Ozalit üzerinden talep etmektedir. Büyük boyutlu İzmir işletme binalarında uygulamanın sağlanması için genellikle büyük boyutlu cephe kaplama brandaları veya delikli vinil malzemeler gibi materyaller üzerinde dijital baskı sağlanır. Bazen cephe giydirme için cam yüzeyler üzerinde folyo kesim sayesinde yapışkan malzemeler elde edilmesi de mümkündür. 

Uygulamalarda farklı malzemeler ve yöntemler sayesinde birbirinden değişmek üzere dış cephe giydirme firmamız üzerinden nitelikli bir şekilde talep edilebilir. Bu uzun ömürlü uygulama, İzmir kentinde birçok farklı işletmenin cam, metal veya betonarme cepheleri üzerinde farklı malzemeler ile uygulanmaktadır. Ayrıca dış cephe giydirme işlemlerinde görsel kalite ve malzeme kalitesi en uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. 

Hemen Sipariş Ver

    Whatsapp
    Tuna
    Tuna
    Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?