fbpx

Duvar Kağıdı Baskı

Duvar Kağıdı Baskı

Yaşam alanlarında veya çalışma alanlarında duvarlar üzerinde boya en çok tercih edilen uygulamalardan biri olsa da son yıllarda değişen duvar kağıdı baskı teknolojileri de daha avantajlı kullanımlar elde etmeyi sağlamaktadır. Örnek olarak İzmir ilinde firmamız üzerinden hizmet alan birçok kişi, yıkanılabilir ve kolaylıkla temizlenen duvar kağıdı uygulamaları elde etmektedir. 

Art Ozalit olarak sunduğumuz duvar kağıdı baskı teknolojilerinde dijital baskı kalitesi sayesinde akla gelebilecek her görsellik ile uygulamalar sağlıyoruz. Yani isterseniz İzmir genelinde  bir kafeterya isterseniz bir lokanta veya çocuğunuzun odasında kullanabilecek şekilde duvar kağıtları elde edilebiliyor. Üstelik kimi zaman 3D ve kimi zaman HD görüntü sayesinde İzmir ilinde bu uygulamalar her noktada görülebilir. 

Isı, nem veya kirlenme gibi her faktöre karşı dayanıklı, görsel kaliteye sahip ve tasarım zenginliği oluşturan duvar kağıdı baskı sayesinde geniş yüzeylerde nitelikli bir duvar kağıdı kaplaması elde etmek mümkündür. Bu kapsamda aklınızdan geçen tüm görseller ile duvar kağıdı uygulamaları için İzmir ilinde firmamız üzerinden hizmet talep edebilirsiniz.

Hemen Sipariş Ver