El İlanı

Broşür veya insert şeklinde de adlandırılan malzeme ile çok benzer bir yapıya sahip olsa da el ilanı daha küçük boyutlu ve hedef kitleye direkt şekilde ulaşan bir tanıtım aracıdır. Birçok farklı işletme verdiği hizmetlerde sunduğu kampanyalar, fırsatlar ve indirimler hakkında el ilanı kullanarak, düşük maliyet ile hızlı tanıtım yapmayı seçmektedir. Bu tanıtım yöntemi, İzmir ilinde sokaklarda neredeyse her gün görebileceğiniz bir yöntemdir.

El ilanı kullanımı için öncelikle bir grafik tasarım çalışması yapılır ve ardından bu tasarım hızlı bir şekilde baskıya alınarak hazır hale getirilir. Yapılacak çalışma için İzmir ilinde her işletme kendisi için en uygun boyutlarda ve gramajlarda kağıt seçimleri gerçekleştirebilir. Bu sayede hazırlanan tanıtım materyali hızlı bir şekilde dağıtıma hazır hale gelecektir. 

İzmir içerisinde yer alan birçok farklı işletme tarafından düzenli olarak kullanılan bu ilanlar, markalar için bilinirlik sağlamak açısından önemli bir yere sahiptir. Bu kapsamda eğitim kurumları, kozmetik işletmeleri, restoranlar, temizlik firmaları veya yeni açılan mağazalar gibi birçok işletme el ilanı sayesinde müşteriye en hızlı şekilde ulaşabilir. 

HEMEN TEKLİF ALIN

    Whatsapp
    Tuna
    Tuna
    Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?