Fener Tabela

Tam kapsamlı ve boyutlu bir tabela olmak yerine daha küçük boyuta sahip olarak, özellikle yan bir kullanım için tercih edilen fener tabela bugün bilhassa büyük markaların önemli tercihleri arasında yer almaktadır. Modern bir tasarımı bulunması ile birlikte İzmir genelinde birçok mağaza, restoran, franchise bayi gibi işletmenin dış kısmında bu ışıklı küçük tabela örnekleri görülebilir. 

Fener tabela firmamız tarafından uygulanan özel hizmetlerden biri olarak genellikle sadece logo, firma adı veya tek bir harf ile oluşturulan küçük bir boyuta sahiptir. Çoğu zaman daire, altıgen, kare veya üçgen gibi bir görsel veya oyma şeklinde bu tarz bir görsel üzerinde bahsedilen tasarım yer alır. Bu kapsamda İzmir genelinde büfeler, eczaneler, restoranlar, bayiler, kafeteryalar veya marka mağazaların dış kısımlarında görülebilir. 

Özellikle de reklam çalışmalarına katkı sağlamak için kullanılan fener tabela ışıklı yapısıyla daha dikkat çekici ve dekoratif bir özellik sunmaktadır. Duvara sabitlenen veya tavandan askı vasıtasıyla kullanılan bu uygulama, İzmir ilinde mağazalarda da sıklıkla görülebilir. Art Ozalit olarak İzmir genelinde bu tabela ürünlerini tamamen profesyonel bir şekilde istenilen farklı malzemeler ve boyutlar ile hazırlayabiliyoruz.

Hemen Sipariş Ver

    Whatsapp
    Tuna
    Tuna
    Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?