Folyo Baskı

Günümüzde dijital baskı işlemlerinde en çok gerçekleştirilen yöntemlerden biri olan folyo baskı arkası yapışkan özel PVC tarzı bir baskı malzemesi sayesinde uygulanmaktadır. Art Ozalit olarak firmamız tarafından da tercih edilen bu baskı türünde kullanılan folyo, başka hiçbir malzeme gerekmese de direkt olarak istenilen yüzeye yapıştırma avantajı sağlamaktadır. 

Folyo baskı bugün birçok farklı alanda kullanılırken, özellikle indirim ya da kampanya gibi vitrin yazıları için çok sık tercih edilmektedir. Günümüzde İzmir genelinde birçok işletmenin camında bu tip yazları görmek mümkün olacaktır. Bu açıdan da folyo baskı gerçekleştirmek için tabela ve camlar için normal folyo, girintili çıkıntılı yerler için cast folyo ve ters yani içten kullanım için şeffaf folyo gibi malzemeler tercih edilir. 

İzmir genelinde iç mekan ve dış mekan için folyo malzeme ile baskı gerçekleştiren en önemli firmalardan birini Art Ozalit oluşturmaktadır. Bu kapsamda folyo baskı ile birlikte iç mekan için su bazlı boya ile seçilen canlı yazılar ve görseller ile kullanılacak uygulamalar sağlanmaktadır. Dış mekanda ise dayanıklı, uzun zaman solmayacak ve maliyeti düşük folyo baskı uygulamaları seçilmektedir. 

Hemen Sipariş Ver

    Whatsapp
    Tuna
    Tuna
    Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?