Folyo Kesim

Birkaç yıl öncesine kadar sadece siyah/beyaz bir şekilde yapılabilen ve birkaç rengin katkısıyla kullanımı artmaya başlayan folyo kesim artık günümüzde dijital baskı teknolojileri sayesinde çok daha fazla seçilen bir uygulama haline gelmiştir. Bu kapsamda İzmir genelinde birçok farklı noktada tablo ve pano gibi reklam görselleri için bu uygulama tercih edilmektedir. 

Art Ozalit yüksek standartlar sayesinde folyo kesim hizmetleri sunmak için son teknoloji dijital baskı hizmetlerini tercih etmektedir. PVC yapışkanlı folyo sayesinde İzmir hava koşullarına karşı da dayanıklı kapsamda cam gibi tüm yüzeyler üzerinde uygulama sağlayan bu araç, istenilen tüm renklerde ve boyutlarda uygulama avantajı oluşturmaktadır. Folyo üzerinde isteğe bağlı olarak baskı bulunması veya bulunmaması tercih edilebilir. 

Firmamız İzmir genelinde bu uygulamayı talep eden müşterilerimiz için tek bir tür ile değil kumlama folyo, reflektif folyo, transparan folyo veya fosforlu folyo gibi birçok farklı çeşit ile hizmet vermektedir. Bu bağlamda folyo kesim sayesinde istenilen her alanda amaçlanan kullanım elde edilebilir. Üstelik en uygun rakamlar ile hizmet alabileceğiniz noktada İzmir ili için firmamız her zaman ön planda yer almaktadır. 

Hemen Sipariş Ver

    Whatsapp
    Tuna
    Tuna
    Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?