Fotoblok Baskı

Poster veya afişler genellikle kağıt ya da vinil üzerine basıldıktan sonra kullanılırken, daha sert ve dayanıklı bir yapı ile çok uzun ömürlü kullanılacak bu tip materyallerde fotoblok baskı teknolojisi kullanılabilir. Firmamızın uyguladığı fotoblok baskı teknolojisinde, poster ve afiş gibi resimler özel bir karton üzerine yapıştırılır ve laminasyon sağlanır. Bu sayede İzmir ilinde istediğiniz noktada çok uzun dönemler boyunca bu malzemeleri kullanmak mümkün hale gelmektedir. 

Fotoblok baskı için grafik tasarım sağlanarak baskı yapılabileceği gibi dijital görseller, mimari görseller veya fotoğraflar malzeme üzerinde basılabilir. Özellikle fotoğraf sunumları gerçekleştirmek veya mimari maketler hazırlamak için birçok İzmir işletmesi bu baskı teknolojisini talep etmektedir. 

Firmamızın sunduğu fotoblok baskı hizmetleri çok uygun rakamlar ile sağlanırken, genellikle karton veya strafor köpük gibi malzemeler üzerinde baskı yapılmaktadır. Bu bağlamda da İzmir genelinde talep edeceğiniz bu hizmet için kullanım alanının türüne, sahip olduğunuz bütçeye ve kaç adet ürün istediğiniz gibi farklı noktalara göre en uygun rakamlar ile hizmet verilmektedir.

Hemen Sipariş Ver

    Whatsapp
    Tuna
    Tuna
    Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?