Germe Tabela (Işıksız)

Bir mağaza veya işletme için tabela denildiğinde akla gelebilecek en standart ürünlerden birisi, vinil germe tabela olarak kullanılmaktadır. Bu tabela türü, iç kısmında ışık gibi bir eklenti bulunmadan sadece alüminyum veya demir bir iskelet üzerine brandanın gelinmesi ile elde edilir. Uygulaması gayet kolay ama görüntüsü profesyonel olan bu tabela türü, bugün İzmir kentinde birçok farklı noktada görülebilir. 

Art Ozalit olarak vinil germe tabela uygulamalarını bugün aklınıza gelebilecek her işletme için kolaylıkla uygulayabiliyoruz. Süpermarketler, mağazalar, yapı marketler veya lokantalar gibi birçok işletme İzmir ilinde bu tabela sistemlerini talep edebilir. Üstelik vinil germe tabela üretim ve uygulama açısından gayet hızlı ve ekonomik bir yapıya sahiptir. 

Vinil germe tabela sadece işletme tabelası olarak değil açık alanda uygulanan büyük boyutlu tanıtım tabelaları veya reklam çalışmaları için de tercih edilebilir. Bugün genellikle fabrikalar, endüstriyel işletmeler ve büyük firmalar dış kısımlarında da totem tabela gibi noktalarda bu uygulamayı İzmir ilinde sıklıkla tercih etmektedir.

Hemen Sipariş Ver

    Whatsapp
    Tuna
    Tuna
    Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?