Gravür Oyma Harf Tabela

Çok köklü bir sanat dalı olması ile birlikte gravür, gelişen teknoloji sayesinde bugün tabela üretiminde de kullanılan bir uygulama haline gelmiştir. Bu kapsamda farklı malzemelerin kullanılması ile birlikte bugün gravür oyma tabela ürünleri özellikle estetik ve dikkat çekici tabelalar için tercih edilmektedir. Bu tip tabelalar, İzmir kentinde firmamızın birçok işletme için sunduğu en özel ürünler arasında yer almaktadır. 

Gravür oyma tabela uygulaması yapılması için çinko, bakır veya ahşap gibi birçok farklı malzeme ya da plexiglass malzeme üzerinde çalışma yapılabilir. Taban, kenar veya üst kısımdan LED ışıklandırma gibi katkıların da sunulması sayesinde gravür oyma tabela çok daha estetik görüntüler sağlamaktadır. Bu kapsamda İzmir genelinde özellikle ofis tarzı işletmeler, şirketler, büyük mağazalar veya yazılım işletmeleri gibi birçok marka bu tabelaları talep etmektedir. 

İzmir genelinde sıklıkla görülmeye başlanan bu tabela türlerinde, genellikle istenilen ilgi çekici bir yazı, logo veya sadece birkaç kelimelik bir tasarım ile çalışma yapılır. Seçilen tabela malzemesi profesör makineler ile oyma işlemine alındıktan sonra sonuç olarak gravür oyma tabela tamamen istenilen görsellik ve kalite ile ortaya çıkar. Üstelik İzmir kenti için bu uygulama firmamız sayesinde hem uygun fiyatlı hem de üst kalitede bir hizmet sağlamaktadır.

Hemen Sipariş Ver

    Whatsapp
    Tuna
    Tuna
    Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?