Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Art Ozalit Reklam & Baskı Çözümleri

Hakkımızda

Dijital çağın medya ortamlarını oluşturabilmek, tanıtım çalışmalarını yapabilmek ve bir kuruluşu kitlelere ulaştırabilmek için yapılması gereken çalışmalar çok geniş bir alana yayılır. Bu alan içerisinde firmamız dijital baskı merkezi olarak yerini almaktadır. Art Ozalit 1986 yılında kurulmuş olması ile birlikte sektörde uzmanlığı ile kuruluşlar için büyük bir fayda oluşturmaktadır. 

Art Ozalit profesyonel kadrosu sayesinde İzmir ilinde bugün birçok farklı alanda matbaa, grafik tasarım ve baskı hizmetleri gibi hizmetler gerçekleştirmektedir. Şehrin tam merkezinde Bornova’da yer alan Art Ozalit özellikle kurumsal kimlik, logo tasarım, dijital baskı, grafik tasarım ve tabela gibi noktalarda en çok tercih edilen işletmelerden birini oluşturmaktadır. 

Dijital Baskı Çözüm Ortağınız

Dijital baskı merkezi olarak verdiğimiz hizmetler kentte kuruluşların aradığı görsel kaliteyi sağlayan bir yapıyla avantajlar ortaya çıkarmaktadır. Firmamız kentin en kapsamlı dijital baskı merkezi olarak, onlarca farklı ürün konusunda baskı hizmetleri sağlayabilmektedir. 

Art Ozalit bünyesinde bugün kullanılan modern teknolojiler, baskı hizmetlerinde de görsel kalitenin en üst noktaya ulaşmasını sağlamaktadır. Ayrıca dijital baskı merkezi çerçevesinde sürekli bir şekilde yenilenen bir teknik kalite sunulmaktadır. Bu nedenle Art Ozalit küçük veya büyük çaplı işletmelerin İzmir ilinde aradığı hızlı ve ekonomik çözümün anahtarı olarak görülmektedir. 

Bölgeye Ulaşan Dijital Baskı Merkezi

Firmamız dijital baskı merkezi olması vasıtasıyla bugün sadece İzmir’de değil çevre illerde de çok yoğun bir şekilde tercih edilen nitelikli işletmeler arasında bulunmaktadır. Verdiğimiz hizmetlerin temelinde Art Ozalit olarak istenen hizmeti, fikirler ve hayaller ile birleştirip, müşteri memnuniyetini sağlama amacı bulunmaktadır. Geniş kapsamlı dijital baskı merkezi hizmetlerimiz sayesinde bugün her kuruluş, firmamız üzerinden kartvizit, broşür, reklam ürünleri, promosyon ürünleri ve kurumsal çalışmalar talep edebilir. 

SİZİ ÖNEMSİYORUZ ÇÖZÜM ÜRETİYORUZ

Whatsapp
Tuna
Tuna
Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?