İnsert & Broşür

Çok pratik bir isim ile birlikte halk arasında broşür ya da eski ismi ile risale olarak da adlandırılan insert bugün reklam alanında neredeyse her firmanın kullandığı en pratik araçlardan birisidir. Bu standart tanıtım ürünü, firmalar tarafından indirimler ve kampanya dönemlerinde genellikle düzenli olarak her hafta veya her ay gibi dönemlerde tercih edilmektedir. Hatta bu çerçevede Art Ozalit üzerinden birçok İzmir işletmesi düzenli hizmetler almaktadır. 

İnsert çoğu zaman perakende satış yapan işletmeler tarafından tercih edilir ve etkili bir şekilde müşteriye direkt olarak ulaşmaya yardımcı olur. Dijital veya ofset baskı gibi teknikler ile üretimi mümkün olan bu malzeme, firmamız tarafından İzmir genelinde istenilen en hızlı şekilde grafik tasarım işlemleri ile birlikte hazırlanabilmektedir. Yani insert taleplerine uygun olarak hem grafik tasarım hem de baskı işlemleri firmamız tarafından yapılabilir. 

İzmir genelinde hizmet veren her marka ve işletme gereken dönemlerde broşür basımları yaptırmak istediğinde farklı kağıt kalitesinde tek sayfa veya katalog tarzındaki ürünleri firmamızdan talep edebilir. Art Ozalit insert baskıları için dikkat çekici ve renkli bir görünüşe önem verir. Profesyonel bir sonucu elde edilmesi açısından da her aşamayı dikkat ederek üretim gerçekleştirilmektedir.

HEMEN TEKLİF ALIN

    Whatsapp
    Tuna
    Tuna
    Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?