İş Güvenliği Levhaları

İş güvenliği, bir işletme içerisinde hem personelin güvenliğini sağlamak hem de iş yerinin güvenliğini oluşturmak için alınması gereken önlemleri ve uygulanacak kuralları ifade eder. Bu yönetmelik ve uygulama çerçevesinde işletmelerin türüne ve yapısına bağlı olarak iş güvenliği levhaları kullanılmalıdır. Örnek olarak İzmir ilinde her işletme kendi yapısına uygun bir şekilde bu levhaları firmamız üzerinden temin edebilir. 

İş güvenliği levhaları tehlikeli noktaların neler olduğunu, dikkat edilmesi gereken kuralların neler olduğunu veya risk anında yapılması gerekenleri ayrı ayrı ifade eder. Örneğin, İzmir kentinde bulunan bir endüstriyel tesis içerisinde bu levhalar otoparkın nasıl kullanılması gerektiği, deponun nasıl kullanılması gerektiği, riskli bölgelerin neler olduğu veya iş tehlikelerinin neler olduğu gibi konularda net bilgiler sağlar. 

İzmir genelinde iş güvenliği uygulamalarının gerçekleştirilmesi gereken her işletmede firmamızdan bu ürünler temin edilebilir. Bu sayede iş güvenliği levhaları işletme içerisinde hem personel hem işletme açısından güvenliği sağlayacaktır. Ayrıca iş güvenliği levhaları içerisinde risk seviyelerine göre kırmızı, sarı, mavi ve yeşil seviyelerde tabelalar ayrı ayrı temin edilmelidir. Tüm bu tabelalar belirli standartlara göre kurallar çerçevesinde hazırlanmaktadır.

Hemen Sipariş Ver

    Whatsapp
    Tuna
    Tuna
    Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?