Germe Tabela (Işıklı)

Kutu harf tabelalar ve oyma tabela dışında aslında standart olarak en çok bilinen tabelalar arasında germe tabela örnekleri yer almaktadır. Bu sistem içerisinde de vinil tabela en çok kullanılan örneklerden birisidir. Vinil malzeme üzerinde yapılan baskı ardından brandanın gerilmesi sonrasında kasa içerisinde ışık kullanılması vasıtasıyla da sonuç elde edilmektedir. 

Firmamızın sunduğu en nitelikli ve modern tabela örneklerinden biri olarak vinil tabela boyut açısından da çok geniş bir çerçevede tercih edilebilir. En ve boy açısından metraj özellikleri istediğiniz şekilde değişmek üzere vinil tabela ışıklı bir şekilde uygulandığında, çok keyifli bir görsellik sağlayacaktır. Üstelik vinil tabela yıllar boyunca dayanıklı bir yapı oluşturduğu için temizlik ve bakım konusunda da pratik bir kullanımı bulunmaktadır. 

Bugün İzmir genelinde birçok noktada bu tabelanın örneklerini görmek mümkündür. Firmamız sayesinde İzmir işletmelerinin birçoğu özellikle büyük boyutlu tabelalarda bu sistemi talep etmektedir. Ayrıca bu tabela uygulaması, İzmir gibi bir şehirde sıcak hava koşulları ve sektörel rekabet açısından da hem görsel olarak hem de dayanıklılık olarak seçilebilecek en uygun tercihlerden biri olacaktır.

Hemen Sipariş Ver

    Whatsapp
    Tuna
    Tuna
    Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?