Kağıt Paspas

Son yıllarda oto yıkama işletmelerinin en sık kullandığı matbaa ürünlerinden biri olan kağıt paspas bu şekilde hayatımıza girmiştir ve kullanım alanı da kısmen daha geniş bir noktaya ulaşmıştır. Ancak yine de en yoğun kullanım alanları İzmir kentinde de görüldüğü üzere oto yıkama işletmeleri olmaktadır. Art Ozalit bu konuda İzmir işletmelerinin birçoğu için düzenli ve kaliteli üretimler sağlamaktadır. 

Kağıt paspas yıkama ve temizlik işletmelerinde servis kalitesini daha üst bir noktaya ulaştırdığı için sunulan promosyon ürünleri ile beraber matbaalar üzerinden talep edilmektedir. Aslında müşteri memnuniyetinde katkı elde etmek açısından uygulanan bir tanıtım materyali olmak ile birlikte genellikle 33×48 santimetre gibi standart bir boyut ile üretilir. 

İzmir genelinde yer alan temizlik ve yıkama işletmelerinin tümü grafik tasarım yapılması, baskı gerçekleştirmesi ve kesim işlemleri gibi tüm noktalarda firmamız üzerinden hizmet talep edebilir. Firmamız hazırlanan kalıp ile birlikte standart bir şekilde istediğiniz her dönem size yeniden baskı yapabilecek şekilde kağıt paspas ürün hazırlığı sağlayabilir. Bu sayede çok uygun bir fiyat ile düzenli olarak bu ürün tüm İzmir işletmeleri tarafından talep edilebilir.

HEMEN TEKLİF ALIN

    Whatsapp
    Tuna
    Tuna
    Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?