Kanvas Tablo

Tekstil endüstrisinde tanınmış bir kumaş türü olması ile birlikte kanvas, aslında baskı teknolojileri için de kullanılan en avantajlı malzemelerden birisidir. Örneğin, dijital baskı makinelerinde mürekkep püskürtme sayesinde kanvas tablo üretimi yapılmaktadır. Bu baskı türünde İzmir genelinde birçok farklı noktada sanatsal veya tanıtım amaçlı uygulamalar için Art Ozalit olarak hizmet verebiliyoruz. 

Kanvas tablo pamuklu ve dokumalı bir kumaş üzerinde baskı yapılması ile ortaya çıkarken, dış kısmında çerçeveli veya çerçevesiz kullanım avantajı sağlamaktadır. İstenilen herhangi bir görselin yüksek çözünürlük olmak koşuluyla baskı alınması ve iyi bir baskı yapılması sonucunda da ortaya gerçekten çok nitelikli bir görsellik çıkmaktadır. 

Bugün İzmir genelinde bu tablo çeşidi genellikle galeriler, dekorasyon gerçekleştirmek isteyen mağazalar, kafeteryalar, restoranlar ve ev sahipleri tarafından talep etmektedir. Bu kapsamda kanvas tablo çok geniş bir kullanım alanı oluşturmaktadır. Eğer bahsedilen kullanım alanları veya farklı bir kullanım alanı için ürün talebiniz bulunuyorsa, İzmir ilinde firmamız üzerinden rahatlıkla bu hizmeti alabilirsiniz. Üstelik kanvas tablo uygulaması gayet seri ve kaliteli bir şekilde tamamlanarak, tarafınıza teslim edilir.

Hemen Sipariş Ver

    Whatsapp
    Tuna
    Tuna
    Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?