Kapı İsimliği

Kapı İsimliği

Dış mekan tabelaları dışında iç mekan için de belirli tabelaların kullanılması konumunda kapı isimliği en pratik ve estetik tercihlerden birisidir. Özellikle iş merkezleri, plazalar ve iş hanları gibi noktalarda ofis tarzı işletmeler kapı isimliği sayesinde daha pratik bir yöntem elde etmektedir. Bu uygulamalar İzmir içerisinde birçok ofisin giriş kapısında kolaylıkla görülebilir. 

Aslında isimlikler, bir tabela olmaktan çok tanıtıcı ve açıklayıcı bir levha şeklinde de görülebilir. Firmamız İzmir ilinde hizmet veren avukatlar, doktorlar, yatırım ofisleri veya muhasebeciler için ofis giriş noktalarında bu uygulamaları estetik bir görsellik ve kaliteli malzeme ile sunmaktadır. Bu tabela uygulamalarında isteğe İzmir kenti için kapsamlı şekilde bağlı gravür oyma, kabartma, dijital baskı tabelalar veya ışıklı tabelalar gibi örnekler bulunmaktadır. 

Ofis tarzı işletmelerin neredeyse tümünde standart bir şekilde kullanımı görülen kapı isimliği tarzı tabelalar, özellikle müşteriler ve ziyaretçiler açısından kolaylık oluşturmaktadır. Bu nedenle İzmir ilindeki en çok talep edilen tabela hizmetleri arasında yer alması ile birlikte firmamız tarafından da en uygun malzemeler ve en uygun rakamlar ile bu hizmet verilmektedir. 

HEMEN TEKLİF ALIN

    Whatsapp
    Tuna
    Tuna
    Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?