Acele Kaşe

Uzun yıllardır kurumsal kimlik edinerek çalışmalarına devam eden firma ile sizler de kaşelerinizi hazırlatmak ister misiniz? Acele kaşe için sadece iletişime geçen herkesin işleri ne kadar acil olursa olsun müşterilerimiz için kaliteli hizmetlerimizi sunarız. Müşterilerimizin bu noktada isteklerini her zaman ilk öncelik olarak belirleyen bir hizmet anlayışımız olmasından dolayı en kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlar ile en hızlı halleri ile sunmaya devam ediyoruz.

Firmamız geçmişten bu güne kadar edinmiş olduğu tüm işlerdeki tecrübeler ile günümüz teknolojilerini her zaman yakından takip ederek her sektör içerisinde en ufak sorun olmadan tüm alanda ihtiyaçlara anında yanıt veriyor. Her sektörde olduğu gibi bizlerde olan rekabet ortamında dahi her zaman en iyisi olmak için çalışmalarımıza devam ediyor ve kaliteyi en üst düzeylerde tutarak müşterilerimiz için sunmaya devam ediyoruz. Bizlerden kaşe noktasında istenen her hizmet anlık olarak alınabilecek.

Acele Kaşelerin Özellikleri

Firmamız olarak tüm müşterilerimizin isteklerine anında yanıt verebilmek için en kaliteli hizmetleri sunuyoruz. Bu noktada acele kaşelerimizin genel özelliklerin bakılacak olduğu zaman;

 1. Kolay lastikler ile montajını yapmak
 2. Ele takılma sorunları olmayan kilitli sistemler
 3. Kolay bir şekilde çıkarılan örnek baskıların pencereleri
 4. Promosyonlar ile reklamlara uygun hazırlanan geniş alanlar
 5. Yedek keçe değişimleri için temizlik
 6. Baskı yerlerini net göstermeye yarayan pencereler
 7. Lazer ile markalama seçenekleri
 8. Modern ve genel olarak parlak gövdeler
 9. Gövdelerde farklı renk alternatifleri
 10. Koyu renkli mürekkepler ile uzun süre kullanım fırsatları sunulmaktadır.

Özel üretimler ile acele kaşe

Özel üretimler ile acele kaşe hizmetlerimiz hız kesmeden devam ediyor. Kaşeler her alanda ve ihtiyaçlara göre farklılık göstermektedir. Bundan dolayı da ihtiyaç durumlarına ve kullanım alanlarına uygun bir şekilde farklı boyutlarda ve ölçülerde özel olarak üretimlerimiz yer almaktadır. Çep kaşelerden otomatik kaşelere, renkli kaşelerden kalem gibi kaşe alternatiflerine kadar birçok alternatiflerimiz yer alır. Bunların yanı sıra özel olarak tasarımları yapılan yumurta kaşe üretimlerimiz de yer alıyor. Hangi alanda kimin ne gibi ihtiyacı varsa asla fark etmez. Bu sayede isteklere göre en özel hizmetler sorunsuz olarak sunulur.

Kimler kaşe üretimleri için bizler ile iletişime geçerse asla sorun olmaz. Diledikleri an acele işlerinden bizlerden yardım alabilsinler diye her an çalışmalarımıza devam ediyoruz. Müşterilerimizin istekleri her zaman bizler için en öncelik olmasından dolayı sipariş vakitleri ne zaman olduğu asla fark etmez. En kısa sürede istenen özelliklerde olan kaşelerin üretimlerini yapıyoruz. İsteyenler için adreslere kadar teslimat fırsatları da sunuyoruz. İlla siyah olan kaşeler ile değil, bir yandan renkli kaşe talebinde olanlar için renkli alternatiflerimiz de yer alıyor. Bu sayede kimse ben nereden bulacağım diye dert etmek zorunda kalmadan kaşe üretimleri için anında bizler ile iletişime geçebilirler.

Kaşelerimiz türlerine göre de değişiklik göstermektedir. Bir yandan özel üretimler ile kaşe fırsatları sunarken bir yandan stabil olan modellerimiz de yer almaktadır.

Acele kaşe modelleri

Acele kaşe modelleri ile de herkesin kendisi için en uygun olan alternatifleri bulmasına yardımcı olur. İlla sabit bir model ile çalışmak yerine tüm müşterilerimizin isteklerine göre hareket ediyoruz. Bu sayede en ufak sorun olmadan herkes dilediği kadar farklı olan modelleri diledikleri an bulabileceklerdir. Kurumların ya da şahısların ne gibi istekleri olduğu asla fark etmez. Böylece herkes kendisi için en uygun olan alternatifleri çok rahat bir şekilde bulmanın kolaylıklarını görebileceklerdir. Firmamızda sunulan kaşeler hem en kaliteli olan yapıları ile yer alırken hem en hızlı üretimleri hem de en uygun fiyatları ile dikkatleri çekmektedir.

 1. Yuvarlak kaşeler

Yuvarlak olan kaşeler genel olarak laser makineleri ile üretilmektedir. En kaliteli baskıları herkesin rahat bir şekilde almasına yardımcı olmaktadır.

 • Klasik printy serisindeki otomatik kaşeler

Klasik olan tradot kaşe modelleri bir yandan çok uzun ömürlü olurken bir yandan da oldukça uygun fiyatlıdır. Bu yüzden firmalar tarafından en çok tercih edilen model olmaktadır.

 • Yuvarlak plakalı tarih kaşeleri

Trodat kaşelerin biri birinden farklı birçok renk alternatifleri yer alırken özel tasarımlar olmasından dolayı kişilerin taleplerine göre üretimleri yapılır.

 • Imprınt serisindeki ekonomik kaşeler

Uygun fiyatlı olan kaşeler olurken bir yandan da oldukça kaliteli olması her zaman firmaların tercih edebilecekleri modeller olmasıdır.

Firmamızdan herkes dilediği an iletişime geçebilir ve taleplerine uygun olan kaşelerin siparişlerini anlık olarak verebilmenin keyfini göreceklerdir.

Kaşe

Esnaf işletmelerinin veya şirketlerin fatura hazırlama veya teklif sunma gibi konularda hazırladıkları evraklar üzerinde yasal olarak mutlaka kaşe kullanmaları gerekmektedir. Bu durumda özellikle yeni kurulmuş bir işletmede veya yeni ürün gereken bir işletmede 10 dk da acele kaşe avantajı ile aranan kaşe ürünü temin edilebilir. Firmamız bu hizmeti İzmir ilindeki her işletme için gayet hızlı bir şekilde sunmaktadır. 

10 dk da acele kaşe temin edilmesi için firmanız ve yetkili kişi hakkındaki bilgilerin hızlı bir şekilde bize ulaştırılması  yeterli olmaktadır. Ayrıca 10 dk da acele kaşe açısından kaşe boyutu gibi bir bilgiye de ihtiyaç bulunmaktadır. Temin edilen bilgiler ile birlikte kaşe üretimi İzmir genelinde her işletme için sadece 10 dakika içerisinde hazırlanır ve direkt olarak teslim alınabilir. 

İzmir her gün yeni bir işletmenin kurulduğu ve işletmelerin sürekli bir şekilde farklı ihtiyaçlara sahip olduğu bir şehirdir. Bu kapsamda firmamız İzmir tahlilinde kaşe gibi noktalarda en hızlı hizmetleri sunmaya özen göstermektedir. Bu kapsamda da 10 dk da acele kaşe hizmeti de önemli bir çözüm sağlayarak, grafik tasarım haricinde çok hızlı bir hizmet standardı oluşturmaktadır.

Hemen Sipariş Ver

  Whatsapp
  Tuna
  Tuna
  Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?