fbpx

Kaşe

Esnaf işletmelerinin veya şirketlerin fatura hazırlama veya teklif sunma gibi konularda hazırladıkları evraklar üzerinde yasal olarak mutlaka kaşe kullanmaları gerekmektedir. Bu durumda özellikle yeni kurulmuş bir işletmede veya yeni ürün gereken bir işletmede 10 dk da acele kaşe avantajı ile aranan kaşe ürünü temin edilebilir. Firmamız bu hizmeti İzmir ilindeki her işletme için gayet hızlı bir şekilde sunmaktadır. 

10 dk da acele kaşe temin edilmesi için firmanız ve yetkili kişi hakkındaki bilgilerin hızlı bir şekilde bize ulaştırılması  yeterli olmaktadır. Ayrıca 10 dk da acele kaşe açısından kaşe boyutu gibi bir bilgiye de ihtiyaç bulunmaktadır. Temin edilen bilgiler ile birlikte kaşe üretimi İzmir genelinde her işletme için sadece 10 dakika içerisinde hazırlanır ve direkt olarak teslim alınabilir. 

İzmir her gün yeni bir işletmenin kurulduğu ve işletmelerin sürekli bir şekilde farklı ihtiyaçlara sahip olduğu bir şehirdir. Bu kapsamda firmamız İzmir tahlilinde kaşe gibi noktalarda en hızlı hizmetleri sunmaya özen göstermektedir. Bu kapsamda da 10 dk da acele kaşe hizmeti de önemli bir çözüm sağlayarak, grafik tasarım haricinde çok hızlı bir hizmet standardı oluşturmaktadır.

Hemen Sipariş Ver