Küp Bloknot

İşletme içerisinde personellerin kullanabilmesi ve promosyon amaçlı dağıtım sırasında kullanıcıların fayda sağlayarak her gün markanın bilinirliğinin arttırması açısından küp bloknot en çok kullanılan tanıtım materyalleri arasında bulunmaktadır. Genellikle 100 adet kare kağıdın üst üste gelmesi ve bir kutu içerisinde birleşmesi ile oluşan bir ürün olarak, İzmir ilinde birçok işletme tarafından tercih edilmektedir. 

Küp bloknot üretimi için öncelikle bir grafik tasarımla dış kutu ve iç kağıtlar tasarlanır. Sonrasında istenen kalite ve adetler ile birlikte matbaa üzerinde küp bloknot üretimi sağlanır. Ardından teslim edilen küp bloknot ürünleri çok kolay bir şekilde işletme içerisinde kullanılabileceği gibi istenilen noktaya promosyon olarak dağıtılabilir. 

İzmir genelinde bugün neredeyse kurumsal yapıya sahip her işletme bu bloknot ürünlerini düzenli bir şekilde her yıl temin etmektedir. Çünkü sadece işletme logosu veya işletmenin telefon iletişim bilgileri gibi ayrıntıların yer aldığı bu küçük kağıtlar, insanların ceplerinde, çantalarında ve masalarında hızlı bir tanıtım ile İzmir genelinde önemli bir avantaj oluşturmaktadır.

Hemen Sipariş Ver

    Whatsapp
    Tuna
    Tuna
    Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?