LED Kayan Yazı

Reklam ve tanıtımda ışığın ve renklerin kullanılması, her zaman daha dikkat çekici ve özel bir görsellik sağlamaya yardımcı olur. Bu nedenle günümüzde LED kullanımı ile birlikte kayan yazı tabela örnekleri çok popüler bir yere sahiptir. Bu tabelalar İzmir genelinde birçok farklı işletme için avantajlı ve dikkat çekici bir kullanım fırsatı ortaya çıkmaktadır. 

Kayan yazı tabela LED ışıklarının sağladığı parlaklık ve renk avantajları ile birlikte bugün kent içerisinde özellikle cadde ve sokaklarda çok sık görülmektedir. İşletmeler kimi zaman vitrinlerinde kimi zaman askı halinde işletme önünde kullandıkları kayan yazı tabela sayesinde insanların dikkatini çekmeye çalışmaktadır. Bu kapsamda İzmir ilinde firmamız tarafından uygulanan LED tabela örnekleri restoranlar, teknoloji mağazaları, kafeteryalar, sinemalar veya mağazalar gibi birçok işletme tarafından tercih edilmektedir. 

İzmir çok kalabalık ve alternatifin her noktada çok yüksek olduğu bir kent olduğu için bu tip tabelalar önemli bir yere sahiptir. Üstelik dayanıklı yapısı ile hava koşullarından etkilenmeyen kayan yazı tabela uygulamalarında istenildiği zaman yazı ve renk değişimleri yapılabilir. Bu sayede farklı kampanyalar ve bilgilendirmeler için rahatlıkla İzmir kentinde kullanılabilir. 

Hemen Sipariş Ver

    Whatsapp
    Tuna
    Tuna
    Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?