Lightbox

Bir tabela kategorisi olması ile birlikte aslında lightbox iç mekanda veya isteğe bağlı dış mekanda da kullanılabilen bir görsel tanıtım panosudur. Belirlenmiş bir görselin tek bir parça veya birkaç farklı parçanın birleşimi ile bir materyal üzerinde basılması ve ışıklı bir tabela elde edilmesi için tercih edilir. Bu konuda İzmir ilinde gerçekleştirdiğimiz birçok farklı örneği ile birlikte bu tür tabelalarda genellikle kumaş üzerine UV baskı sağlanmaktadır. 

Art Ozalit üzerinden alınabilecek lightbox uygulamalarında, ahşap veya alüminyum kasa üzerinde kumaş germe işlemi ile sonuç elde edilir. Çoğu zaman işletmelerde veya isteğe bağlı konutlarda duvara montaj yapılarak, iç mekan için kullanılan bu lightbox kasa içerisinde LED ışıklar ile kullanılır. Ayrıca firmamız tarafından isteğe bağlı şekilde İzmir kenti için alternatif olarak tek taraflı, çift taraflı, askılı, ayakta durabilen veya kolon şeklinde kullanılabilecek ürün örnekleri sunulmaktadır.

Lightbox kullanım noktasında en önemli ayrıntılar kapsamında; dekorasyona renk katmak, görsel çekicilik sağlamak ve uygun maliyet ile nitelikli kullanım elde etmek yer almaktadır. Bu nedenle genellikle işletmelerde sabit şekilde kullanmak üzere İzmir ilinde birçok noktada bu hizmet çok uygun rakamlar ile firmamız üzerinden talep edilmektedir.

Hemen Sipariş Ver

    Whatsapp
    Tuna
    Tuna
    Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?