Magnet

Metal bir içeriğe sahip olduğu için yine metal bir zemine değdiğinde mıknatıs özelliği ile yapışan tanıtım materyalleri magnet olarak adlandırılır. Firmamızın sunduğu bu pratik tanıtım ürünü, İzmir genelinde neredeyse tüm servis işletmeleri ve sipariş üzerinden çalışan işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Örneğin, yemek siparişi verdiğiniz her restoran sipariş paketi içerisine bir adet magnet koyarak basit bir tanıtım yapmaktadır. 

Magnet sipariş hizmetlerinin daha hızlı hale gelmesi, akılda kalıcılık elde etmek ve hızlı tanıtım için neredeyse her işletmenin kullandığı materyaller arasında yer alır. Bu ürünler üzerinde İzmir ilinde yer alan işletmelerin telefon numaraları, adresleri, web sayfa adresleri ve firma isimleri ile önemli hizmetlerinin adları bulunur. Bu sayede magnet çok hızlı bir reklam ile ürün veya hizmete en hızlı şekilde ulaşmak için önemli bir etkiye sahiptir. 

İzmir genelinde bu ürünün kullanımı işletmeler tarafından seçildiği gibi kişisel kullanıcılar tarafından da aslında dekoratif olarak seçilmektedir. Ebat, renk, geometrik şekil, adet ve kalite açısından birçok değişen faktör sayesinde üretilebilen magnet hem işletmeler hem kişisel kullanıcılar için faydalı bir yere sahiptir. Bu nedenle İzmir kentinde aradığınız farklı kaliteler ile bu uygulamayı firmamız üzerinden çok kolay bir şekilde talep edebilirsiniz.

Hemen Sipariş Ver

    Whatsapp
    Tuna
    Tuna
    Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?