Matbaa alanlarında ne gibi hizmetlere ihtiyacınız var? Anında sizler de ne gibi ihtiyacınız varsa kaşelerden dijital baskılara, matbaa işlemlerine varana kadar her şey için anında iletişime geçebilirsiniz. Anlık olarak sunduğumuz matbaa işlemleriniz sayesinde ne kadar hızlı hizmet almak isterseniz isteyin en kaliteli cihazlar ile en kaliteli hizmetleri en hızlı şekilde sizlere sunuyoruz. Kurulduğumuz ilk günden bu yana kadar elde ettiğimiz tecrübeler sayesinde kimse en ufak sorun yaşamadan bizlerden diledikleri kadar kaliteli hizmetleri almayı başarmıştır. Bu sayede en iyi hizmetler en uygun fiyatlar ile sizler için özel olarak sunulmuştur.

Matbaa alanlarında her ne kadar farklı rekabet ortamları meydana gelse bile yine de her zaman en iyisi olmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Tek rakibimiz her zaman kendimiz olduğumuz için tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve ne gibi hizmetler gerekiyorsa en iyi şekilde sunmak için firmamızda çalışma hayatına devam eden alanında deneyimli isimler ile sunuyoruz. Bu sayede en ufak bir sorun olmadan herkes hızlı ve pratik hizmetleri diledikleri kadar kolay bir şekilde bizlerden alabiliyor. Kurulduğumuz ilk günden beri her zaman müşteri memnuniyetini en öne alarak çalışmalarımıza devam ediyor olmamızdan dolayı sorunsuz olan hizmetler herkes için özel olarak sunulmuştur. Bu kadar kaliteli hizmetlerden en uygun fiyatlar ile her kim yararlanmak isterse diledikleri an iletişim kısmından bizler ile iletişime geçerek sitemizden gerekli yardımları alabilirler.

İnternetten güvenli alışveriş yapmanın en özel adresi olduğumuz için hem taksit imkanı hem de kredi kartı imkanları sunuyoruz. Bu sayede kimin matbaa alanında bizlerden yardım alması gerekirse en ufak sorun olmadan kaliteli hizmetleri almanın keyfine varabilir. Bunun için illa farklı bir firma aramasına gerek de kalmaz. Matbaa alanında olması gereken tüm hizmetler sitemizde yer alıyor. Bu sayede kimin hangi sektörde olduğu ya da nasıl bir hizmet almak istediği asla fark etmez. Zaten bizim amacımız her müşteriye aynı anda en özel hizmetleri sunabilmek olmasından dolayı sorunsuz hizmetleri sunmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. En kaliteli hizmetler için sizler de dilediğiniz an sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 Matbaa alanında sunduğumuz hizmetler

Matbaa alanında sunduğumuz hizmetler incelenecek olduğu zaman zaten herkesin isteklerine ve ihtiyaçlarına anında çözüm yolları belirleyerek uygun hizmetleri en kaliteli olarak sunduğumuz gözlenecektir. Sizlerin de ne gibi hizmet ihtiyacınız varsa anında sayfamızda yer almalısınız. Bu hizmetlerin geneline bakılacak olduğu zaman;

 1. Etiket baskı: Kullanıldıkları alanlarda çok uzun süre boyunca yerini koruması ve kalıcı ufak dokunuşlar sunması için verdiğimiz ürünlerden bir tanesidir.
 2. Magnet: Metal içerikleri ile metal zeminlere mıknatıslar ile yapışan ürünlerimiz reklamlardan davetiyelere kadar birçok alanda tercih edilebilecektir. Firmalar tarafından sunulan pratik bu ürün en iyi reklam araçlarından bir tanesi olacaktır.
 3. Küp Bloknot: İşletmelerde daha çok personellerin kullanımları için promosyon amaçlı olarak dağıtılan hizmetlerden bir tanesidir. Hem çok faydalı bir promosyon olurken hem de reklamları yapmak için en uygun maliyetli matbaa ürünleri arasından bir tanesidir.
 4. Katalog: Bir firmanın reklamlarını sunmak için belirli tarih aralıklarında bir araya gelerek hazırlanan sistem sayesinde en iyi reklamlar çok rahat bir şekilde yapılabilecektir. Bu yüzden en çok tercih edilen işlemlerden birisi olmaktadır.
 5. Kaşe: Daha çok küçük esnafların tercih ettikleri ve fatura hazırlama sırasında tercih edilecek uygun fiyatlı yöntemdir.
 6. Kapı isimliği: Dış mekanlarda olan tabelalardan iç mekan tasarımlarına kadar birçok alanda kullanılan özel hizmetlerden bir tanesidir.
 7. Fotokopi: Var olan belgelerin anlık olarak çoğaltılması ve daha hızlı bir şekilde kişilere ulaşması sırasında tercih edilir.
 8. El ilanı: Broşür olarak bilinen yapı sayesinde herkes biri birinden farklı olan malzemeler ile dilediği an reklamlarını en iyi şekilde yapabilecekleri yöntemdir.
 9. Araç giydirme: Çok standart hizmetlerden bir tanesi olsa bile araç giydirme olarak bilinen belirli hassasiyet noktasında gönderilmesi gereken adımlardan birisi olacaktır.
 10. Amerikan servis: Restoran gibi alanlarda daha çok tercih edilen ve yüzlercesi gün içerisinde tercih edilen yöntemlerden bir tanesidir.
 11. Ciltleme: Bilgisayar üzerinde özel olarak hazırlanmış olan yazılı dosyalar görsellerde olan materyaller ile sunumların çıktı haline gelmesi sırasında tercih edilir.
 12. Cepli dosya: Kurumsal olan firmaların en vazgeçilmez yöntemlerinden bir tanesi olan cepli dosyalar en iyi reklamlardan bir tanesi olmaktadır.
 13. Broşür: reklam ve tanıtım yapmak için en uygun hizmetlerimizden bir tanesi olacaktır. Kampanya ve indirimleri sunmaktan ziyade
Tüm Matbaa Ürünleri
Whatsapp
Tuna
Tuna
Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?