Matbaa

Matbaa

Matbaa, basılı malzemelerin yapımı ve baskısı için kullanılan teknolojilerin tümünü ifade eder. Matbaa ürünleri arasında broşürler, kataloglar, el ilanları, afişler, kartvizitler, kalenderler, etiketler, ambalaj malzemeleri gibi çeşitli baskılı malzemeler yer alır.

Matbaa, reklam, eğitim, bilim, sanat, hukuk ve diğer birçok alanda gereklidir. Özellikle reklam ve pazarlama alanında matbaa ürünleri oldukça yaygın olarak kullanılır.

Matbaa Alanında Sunduğumuz Hizmetler

Kartvizit

Profesyonel iş yaşamı için en önemli ihtiyaçlardandır. Kurumsal kimliğinizi en iyi yansıtacak olan ürünlerin başında gelir. Özgün ve şık bir kartvizit her firmanın ihtiyacıdır.

Broşür / El İlanı

Reklam, tanıtım veya bilgilendirme amaçlı hazırlanan, daha geniş bir içeriğe sahip baskılı malzeme, kampanyalarınızı sunmak ve müşterilerinize bilgi vermek için en uygun hizmetlerimizden bir tanesi olacaktır.

Magnet

Mıknatıslı yüzeyi sayesinde metal zeminlere yapışan ürünlerimiz ile firmanız her zaman müşterilerinizin gözünün önünde olacaktır. Firmanız için en iyi reklam araçlarından bir tanesi olacaktır.

Etiket Baskı

Firmanız için ürettiğimiz etiket/stickerlar görünür olmanın önemli yollarından biridir. Mukavemetli yapışkana sahip olan etiketlerimiz uzun ömürlüdür. Birçok alanda ihtiyaç duyulan etiketler kullanım amacına göre uygun etiket çeşitlerinden üretilebilir. Örneğin sıvıya dayanıklı bir etikete ihtiyacınız varsa opak etiket tercih edebilirsiniz. Kutu üzerinde kullanmak istediğiniz etiketler için kuşe etiket, hafif bir görüntü için ise şeffaf etiket tercih edebilirsiniz.

Antetli Kâğıt

Vereceğiniz tekliflerin olmazsa olmazıdır. Firmanızın logosu ve bilgilerinin yer aldığı antetli kağıtlar sayesinde güvenilir ve profesyonel bir algı oluşturabilir ve kurumsallığınız arttırabilirsiniz.

Cepli Dosya

Kurumsal olan firmaların en vazgeçilmez yöntemlerinden bir tanesi olan cepli dosyalar en iyi reklamlardan bir tanesi olmaktadır.

Katalog

Firmanızın gerek reklamlarını sunmak gerek ürünleriniz tanıtmak için hazırlanan en iyi çözümlerdendir. Bu yüzden en çok tercih edilen işlemlerden birisi olmaktadır.

Bloknot

İşletmeniz için tercih edeceğiniz bloknotlar her zaman ihtiyaç duyulan ürünlerden bir tanesidir. Hem çok faydalı bir promosyon olurken hem de reklamlarınızı yapmak firmanızı görünür kılmak için en uygun maliyetli matbaa ürünleri arasından bir tanesidir.

Amerikan Servis

Restoran, cafe gibi alanlarda çokça tercih edilen ve ürünlerden bir tanesidir. Firmanızı göz önünde tutmak ve marka bilinirliğini arttırmak için oldukça kullanışlı bir üründür.

Karton Çanta

Firmanızın logosunu taşıyan karton çantalar güzel bir reklam ürünüdür, elden ele dolaşan çantalar firmanızı görünür kılar. Ürünlerinizi müşterilerinize teslim ederken şık ve profesyonel bir imaj çizer. Çevreci ve doğa dostu bir ürün olmasından dolayı sıkça tercih edilmektedir.

Otokopili İşler

Firmanız için en büyük ihtiyaçlardan olan fatura, irsaliye, tahsilat makbuzu, reçete, sözleşme, gider pusulası, teknik servis formu, sipariş formu gibi ihtiyaçlarınızı ekonomik ve yüksek hacimli üretim kapasitemizle hızlı bir şekilde teslim ediyoruz.

 

Tüm Matbaa Ürünleri

HEMEN TEKLİF ALIN

  Ürün Sipariş Formu

   Whatsapp
   Tuna
   Tuna
   Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
   Size nasıl yardımcı olabiliriz?