Mesh Baskı

Normal koşullarda genellikle dijital baskı ile bir görüntünün branda üzerinde resmedilmesi, düz veya folyo malzeme üzerinde tercih edilse de delikli branda üzerinde yapıldığında ortaya mesh baskı hizmeti çıkmaktadır. İzmir ilinde Art Ozalit sayesinde alınabilecek standart ve kaliteli hizmetler arasında yerini çok uzun yıllardır almıştır. 

Sistematik olarak tıpkı vinil baskı gibi bir yöntem olsa da mesh baskı delikli branda üzerinde çok daha geniş alanları kapsayacak uygulamalar için tercih edilmektedir. Bu kapsamda İzmir genelinde büyük çaplı işletmeler ve reklam organizasyonları bu uygulamayı çok sık talep etmektedir. Delikli folyo kullanıldığı için İzmir hava koşullarında kışın dahi rüzgar ve soğuk havaya karşı dayanıklı yapısı sayesinde de yapılan baskı renk özelliğini kaybetmeden, gerçek ve kaliteli bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. 

Geniş yüzeylerde uygulanabilen, dış mekanlar için ideal, kolaylıkla soyulabilen, ekonomik ve istenilen büyüklükte baskı imkanı sağlayan mesh baskı sayesinde özellikle reklam konusunda avantajlar elde edilmektedir. Bu nedenle firmamız İzmir genelinde en uygun fiyatlar ve istenilen boyutlar ile yine en kaliteli malzemeyi kullanarak bu baskı hizmetlerini sunmaktadır.

Hemen Sipariş Ver

    Whatsapp
    Tuna
    Tuna
    Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?