One Way Vision Baskı

Reklam alanında çok sık şekilde kullanılan ve aslında delikli folyo baskı şeklinde de bilinen one way vision baskı özellikle dış cephenin kapatılması amacıyla kullanılmaktadır. Günümüzde İzmir ilinde birçok büyük camekanlara sahip işletmenin dış kısmında kaplama için bu folyoların kullanıldığı görülebilir. 

Art Ozalit olarak one way vision baskı uygulamalarında genellikle görsel tasarımlar sağladıktan sonra camekanlarda uygulama sağlıyoruz. Bu uygulama açısından son sistem dijital cihazlar gerektiği için İzmir ilinde bu uygulamanın talebinde firmamız her zaman ön plana çıkmaktadır. Firmamız bugün one way vision baskı işlemleri açısından kentte onlarca işletmede çok yüksek kalite ile uygulamalar sağlamıştır. 

Uygulamanın sağlanabilmesi için görsellerin güçlü bir şekilde elde edilmesi ve sonrasında one way vision baskı işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Ayrıca yine bu baskı işlemi için yüzey ölçülerinin milimetrik ve eksiksiz şekilde alınması gerekmektedir. Bu kapsamda İzmir genelindeki birçok işletme, dış yüzey logo yapıştırma, araba camı kaplama veya mağaza vitrini kaplama için firmamıza başvurarak, hassas bir uygulama talep etmektedir. 

Hemen Sipariş Ver

    Whatsapp
    Tuna
    Tuna
    Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?