Kağıdın işlenmesinde kullanılan özel yöntemlerden biri olması ile birlikte ozalit reklam/tanıtım sektöründe de kullanılan bir yöntem oluşturmaktadır. Bu yöntem ile yapılan baskı, ışığa duyarlı olduğundan dolayı kağıdın üzerine yüksek ışık şiddeti vurulur ve bir pozlama elde edilir. Ardından amonyak eklentisi sayesinde bu görüntü kağıt üzerinde sabit bir hale getirilir. 

Ozalit günümüzde spesifik bir şekilde mimari işletmeler, inşaat işletmeleri ve proje bazlı çalışan işletmeler tarafından talep edilmektedir. Firmamız İzmir genelinde bu tarz işletmeler için özel bir makine kullanımı sayesinde baskı sağlamaktadır. Örnek olarak mimari çizim ve Autocad projeleri ozalit sayesinde kağıda basılır ve dayanıklı bir proje baskısı elde edilir. 

İzmir genelinde bu hizmetin verilmesi için gereken sistemlere sahip olan özel işletmelerden biri Art Ozalit işletmesidir. Firmamız renkli veya siyah beyaz ozalit için en nitelikli markalarda makine tercihleri gerçekleştirmiştir. Bu sayede Aydinger veya Sholler gibi kağıtlarda farklı boyutlarda baskı yapılabilmektedir. Eğer sorunsuz ve hızlı bir şekilde kaliteli bir baskı talep ediyorsanız, bu konuda İzmir genelinde firmamız üzerinden en uygun fiyatlar ile hizmet almayı talep edebilirsiniz.

HEMEN TEKLİF ALIN

    Whatsapp
    Tuna
    Tuna
    Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?