Parapet Baskı

Herhangi bir yapının dış kenar duvarının uzantısı veya bariyer şeklinde de adlandırılabilecek parapet, üzerinde baskı uygulanabilecek bir nokta oluşturmaktadır. Örnek olarak inşaat ve yapı tadilat çalışmaları sırasında bir yapının dış kısmında parapet oluşturulduğunda üzerinde parapet baskı ile daha düzgün bir görsellik elde edilebilir. Bu konuda da İzmir ilinde Art Ozalit üzerinden istenilen estetik hizmetlerin alınması mümkündür. 

Parapet baskı bir diğer ismi de birlikte parapet kaplama olarak da tanınmaktadır ve bu kaplama için özellikle dijital baskı ile farklı malzemeler kullanılarak işlem yapılır. Kullanılacak malzeme branda olmasıyla birlikte gerilmiş kaliteli bir görüntü çıkaran bu branda üzerinde canlı gerçek görseller, HD görseller veya animasyonlar ile İzmir ilinin her noktasında kullanılabilir.

İzmir genelinde aklınıza gelebilecek birçok farklı noktada örnekleri bulunan bu baskı teknolojisi, özellikle inşaat alanları için tercih edilmektedir. Ayrıca yapıların dış çevrelerinde oluşturulan korkuluk üzerinde veya dış kaplama alanlarında da İzmir ili için en estetik uygulamalardan biri olarak görülmektedir. Art Ozalit parapet baskı açısından en iyi ve uygun fiyatlı hizmetleri sunmaktadır.

Hemen Sipariş Ver

    Whatsapp
    Tuna
    Tuna
    Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?