Parapet baskı, dijital baskı teknolojisiyle yapılan, özellikle dış mekanlarda kullanılan bir reklam ve tanıtım yöntemidir. Parapet baskı, genellikle PVC, poliester veya diğer malzemelerden yapılmış olan, kapalı veya açık alanlarda direkler üzerine monte edilen büyük ölçekli afişler, bayraklar veya banderoller şeklinde gerçekleştirilir.

Hangi Alanlarda Kullanılır?

Parapet baskı, genellikle sokak ve caddelerde, alışveriş merkezlerinde, spor salonlarında, fuarlarda, stadyum veya arenalarda gibi dış mekanlarda kullanılır. Bu baskı yöntemi, özellikle şehir içi veya yol üzerinde geçen yüksek trafikte olan alanlarda çok etkili bir reklam yöntemidir.

Çeşitleri Nelerdir?

Parapet baskı, çeşitli malzemeler kullanılarak yapılabilir. En yaygın olarak kullanılan malzemeler arasında PVC, poliester, laminasyonlu film, mesh gibi malzemeler yer almaktadır. Bu malzemelerin her biri, farklı özellikler sunar ve farklı amaçlar için kullanılabilir. Örneğin, PVC malzemesi suya dayanıklı olduğu için açık hava koşullarında kullanılması uygundur. Poliester malzemesi ise hava koşullarına daha az duyarlı olduğu için kapalı alanlarda kullanılması uygundur.

Parapet Baskı yaptırmak için neden bizi tercih etmelisiniz?

 1. Uzun ömürlü ürünler sunuyoruz.
 2. Yüksek kaliteli baskılar yapıyoruz.
 3. Hızlı ve etkili hizmet sunuyoruz.
 4. Uygun fiyatlar sunuyoruz.
 5. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.
 6. Teknik desteği sağlıyoruz.
 7. Çeşitli ödeme seçenekleri sunuyoruz.
 8. Güncel tasarımlar sunuyoruz.

HEMEN TEKLİF ALIN

  Whatsapp
  Tuna
  Tuna
  Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?