Pleksi Kutu Harf Tabela

Son yıllarda tabela uygulamalarında kutu harf, görselliği daha derin ve estetik bir hale getirdiği için tercih edilmektedir. Uygulamalarda da pleksi tabela en pratik ve ekonomik tercihlerden biri olarak görülmektedir. Art Ozalit olarak İzmir genelinde birçok işletme için gerçekleştirdiğimiz bu tabela uygulamaları aslında hem iç mekanda hem de dış mekan da kullanılabilen bir tercih sağlamaktadır.

Bilinen standart tabela örneklerine göre daha gösterişli bir yapısı bulunan pleksi tabela yine bir baskı hizmeti sayesinde elde edilmektedir. Özel bir şekilde plexiglass malzeme üzerinden baskı işlemlerinin yapılması sonrasında bu malzemenin kesilmesi vasıtasıyla elde edilen pleksi tabela içerisinde ışıklandırma da sağlanır. Bu sayede pleksi tabela çok daha estetik bir görüntüye sahip olarak, işletmelerde gün boyunca farkındalık sağlayan bir kullanım ortaya çıkarmaktadır.

İzmir genelinde restoranlar, kafeteryalar, yazılım şirketleri, inşaat şirketleri veya mağazalar gibi birçok noktada hem iç hem dış mekan tabelası olarak bu sistemin örnekleri görülebilir. Paslanmaz ve kaliteli malzemeden üretilmesi sayesinde de İzmir için en dayanıklı kullanımlardan birini oluşturmaktadır. Bu kapsamda pleksi tabela açısından kutu harf uygulamaları ile firmamız üzerinden en estetik ve kapsamlı hizmetleri talep edebilirsiniz.

Hemen Sipariş Ver

    Whatsapp
    Tuna
    Tuna
    Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?