Pole Banner Baskı

Günümüzde İzmir dahil olmak üzere birçok farklı kentte sokaklarda elektrik direkleri ve ağaçlar gibi noktalarda asılı şekilde sıklıkla görülen reklam tanıtım ürünleri pole banner baskı sayesinde elde edilmektedir. Genellikle standart boyutlara sahip olan bu tanıtım araçları, direkt afişi gibi farklı bir pratik isme de sahiptir. Bu uygulama, İzmir ilinde de firmamızın sunduğu standart ve pratik hizmetler arasında yer almaktadır. 

Pole banner baskı genellikle yerel yönetimlerden gerekli izinleri almış firmalar tarafından şehir içerisinde kullanılan veya yerel yönetimlerin gerçekleştirdiği organizasyonlar için kullanılan reklam araçları arasında bulunur. Özellikle İzmir gibi büyükşehirlerde geniş kitlelere hızlı ulaşım için en çok tercih edilen reklam araçlarından birisidir. Çünkü pole banner baskı hedef kitleye direkt olarak ulaşım sağlar. 

İzmir genelinde Art Ozalit üzerinden hızlı bir şekilde alınması mümkün olan bu reklam hizmeti için çoğu zaman standart veya istediğinde daha büyük boyutlarda ürünler talep etmek mümkündür. Reklam kampanya görselleri, marka görselleri ve genellikle organizasyon ilanı gibi noktalarda bu banner reklam tarzıçok sık kullanılmaktadır.

Hemen Sipariş Ver

    Whatsapp
    Tuna
    Tuna
    Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?