Promosyon Ürünler

Promosyon, bir işletmenin müşterilerine, misafirlerine ve halka sunduğu pratik hediyelikler olmak ile birlikte seçilebilecek promosyon ürünler birçok farklı çeşide ayrılmaktadır. Bugün firmamız tarafından İzmir genelinde işletmeler için bu ürünler konusunda çok geniş bir yapı ile hizmet vermektedir. Yani işletmeler promosyon ürünler kapsamında kalem, defter, bardak altlığı, magnet veya powerbank gibi ürünler tercih edebilir. 

Promosyon ürünler standart bir günlük kullanım eşyası üzerinde bir işletmenin marka, logo ve iletişim bilgileri gibi görsel ayrıntılarının basılması sayesinde elde edilir. Dijital baskı veya özel cihazlar sayesinde elde edilen bu ürünler açısından İzmir ilinde firmamız birçok kategori ile hizmet vermektedir. 

Firmamız üzerinden talep edilen promosyon ürünler arasında bayrak çeşitleri, tükenmez kalemler, dolma kalemler, karton çanta, takvimler, karton şapka ve ajanda gibi birçok ürün yer almaktadır. Bugün İzmir işletmeleri bütçelerine, müşterilerinin hangi kesimde bulunduğuna ve hedef kitlelerine bağlı olarak bu ürünler arasından seçim yapmaktadır. Ayrıca bu ürünler kapsamında özellikle seçilen promosyon türüne bağlı olarak ödenmesi gereken fiyatlar da net bir şekilde belirlenebilir.

HEMEN TEKLİF ALIN

    Whatsapp
    Tuna
    Tuna
    Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?