Şeffaf Folyo Baskı

Standart bir şekilde birçok farklı noktada kullanılan folyo baskı ile aynı tekniğe sahip olsa da şeffaf folyo baskı adından da anlaşıldığı üzere şeffaf bir görüntü sağlar. Bilhassa uzun ömürlü bir kullanım oluşturduğu ve arkası yapışkanlı olduğu için vitrinler, camekanlar, araç camları veya ev içerisinde duşakabin gibi noktalarda da İzmir kentinde sıklıkla kullanılan bir teknoloji oluşturmaktadır. Art Ozalit sayesinde de bu uygulama İzmir ilinde transparan folyo şeklinde de bilinmektedir. 

Şeffaf folyo baskı genellikle ofis camlarında, ofis içerisindeki cam ile ayrılmış alanların cam cephelerinde, pleksi üzerinde, tabelalarda veya firma vitrinlerinde sticker olarak kullanılmaktadır. Kalite sınıflandırması yapılması gerekirse şeffaf folyo baskı kullanılan PVC özelliğine ve kalitesine göre değişen bir yapı ortaya çıkarmaktadır. 

Rahatlıkla temizlenmesi mümkün olan ve çok fazla toz almayan yüzeylerde ekonomik bir şekilde kullanılabilen şeffaf folyo baskı ihtiyacınıza bağlı olarak değişen boyutlarda veya sınırsız dijital görsellik kalitesinde birçok farklı renk ile basılabilir. Firmamız İzmir ilinde bu uygulamayı kullanmak istediğiniz noktaya uygun bir tasarım ve fiyatlar ile hizmet verebilmektedir.

Hemen Sipariş Ver

    Whatsapp
    Tuna
    Tuna
    Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?