Stor Perde Baskı

Stor perde, bilindiği üzere tek bir renk üzerinden güneşlik yerine kullanılan daha pratik ve dekoratif bir yapıya sahiptir. Ancak son yıllarda firmamız tarafından sunulan dijital baskı teknolojileri sayesinde stor perde baskı işlemlerinin gerçekleştirilmesi ile evler ve işletmelerde kullanılabilecek daha renkli ve özel ürünler elde edilmektedir. Bu hizmet firmamız üzerinden İzmir genelinde birçok farklı işletme ve ev sahibi tarafından talep edilmektedir. 

Stor perde baskı gerçekleştirilmesi için kullanılabilecek perde kumaşı türlerinde de blackout kumaş, saten, polyester ya da keten kumaş gibi tercihler yapılabilir. Bu kapsamda öncelikle İzmir içerisinde hangi nokta için kullanım sağlanacağına karar vermeniz gerekir. Örneğin, bir restoran içerisinde kullanım için seçilen stor perde baskı konusunda dayanıklı polyester kumaş hem renk hem de temizlik açısından daha kolay bir seçim sağlayacaktır. 

İzmir genelinde firmamız üzerinden bu hizmeti talep eden ev sahipleri açısından da farklı odalara göre keten kumaş veya saten kumaş seçimleri daha sık yapılmaktadır. Kimi zaman çocuk odalarında kullanılabilecek şekilde animasyon baskılar kimi zaman salonda kullanacak şekilde çiçek ve doğa resimli baskılar gibi ürünler İzmir halkı için çok uygun fiyatlar ile temin edilir.

Hemen Sipariş Ver

    Whatsapp
    Tuna
    Tuna
    Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?