Strafor Tabela

Strafor, akla gelebilecek birçok farklı alanda sağladığı avantajlar ile kullanılan bir malzeme olsa da strafor tabela üretimi açısından da seçilen önemli malzemeler arasında yer alır. Bu sayede köpük malzeme ile birlikte strafor tabela üretimi yapılırken, hem iç mekan kullanımı hem de bazen dış mekan kullanımı için ürünler elde edilebilir. Özellikle üç boyutlu kullanım ile birlikte İzmir kentinde birçok firma Art Ozalit üzerinden bu tabela sistemlerini talep etmektedir.

Strafor tabela gelişen teknoloji ile üç boyutlu bir şekilde üretilirken, sadece kutu harfler veya rakamlar değil farklı görseller elde etmek açısından da avantaj oluşturmaktadır. Örnek olarak İzmir kentinde birçok noktada, organizasyonlarda, tanıtım günlerinde, mağaza içlerinde, işletmelerin fuaye dekorasyonlarında veya iç mekan tabelalarında strafor kesimleri görmek mümkün olmaktadır.

İzmir genelinde çok büyük yapılara sahip olarak dekorasyonda prestij ve rekabete çok yüksek önem veren birçok işletme, firmamız üzerinden bu hizmeti talep etmektedir. Bu kapsamda strafor tabela istenilen boyutlar ve grafik tasarımlar ile kesim işlemleri sonrasında doğru koreografi ile her noktada uygulanabilir.

Hemen Sipariş Ver

    Whatsapp
    Tuna
    Tuna
    Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?